Wiadomości

  • 5 komentarzy
  • 59610 wyświetleń

Praca w BAT

200 nowych miejsc pracy chce stworzyć w swojej fabryce w Augustowie  jedna z największych firm tytoniowych British American Tobacco (BAT) - poinformował w czwartek dyrektor fabryki w Augustowie Volkan Oruk. W sumie w fabryce będzie pracowało ok. tysiąca osób.

 

Rekrutacja na nowe stanowiska ma ruszyć niebawem. Zatrudnienie mają znaleźć przede wszystkim - jak poinformowała PAP Katarzyna Starmach z BAT - mechanicy, elektronicy, osoby z przygotowaniem inżynieryjnym, a także doświadczeniem w obsłudze i budowie maszyn przemysłowych. - Połowa nowo tworzonych miejsc pracy to szansa na zatrudnienie dla osób zainteresowanych pracą w działach wspierających produkcję, takich jak krajalnia tytoniu, dział jakości, logistyka, a także usługi utrzymania porządku na terenie zakładu - dodała.

 

 

http://finanse.wp.pl/

niedziela, 29 maja 2022

17 czerwca zmiana w OC

Komentarze (5)

30lat temu to był zakład

Papieroski będą szmuglować. Jedna paczka na rynek z akcyzą. Druga paczka na rynek bez akcyzy. A trzecia paczka do kieszenia. A warunki przyjęcia do pracy. Może kandydat musi palić co najmniej paczkę i więcej wtedy zatrudnią.

Przewiduje, ze pracownikom zaoferuja najnizsza krajowa lub prace na akord i tempo pracy takie, ze polowa odpadnie po tygodniu a ogloszonie o wolnym stanowisku beda wisialy co miesiac.

Ile miejsc pracy stworzyła gmina Rajgród od ostatnich 10 lat i dla kogo ?

do Reniek i krzysztof. Panowie jesteście w bardzo wielkim błędzie. To niej est jedna z piekarni w Grajewie, której ogłoszenia wiszą nawet latami. Daleko nie macie, żeby podjechać i dowiedzieć się o warunki pracy i płacy ( nie jest to praca w akordzie)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.