niedziela, 21 kwietnia 2024

Wiadomości

  • 9 komentarzy
  • 13876 wyświetleń

Praca dla Księgowego

Ogłoszenie : NABÓR NA STANOWISKO GŁÓWNEGO KSIĘGOWEGO W STAROSTWIE POWIATOWYM

Funkcje podstawowe wykonywane na stanowisku: Zgodnie z obowiązującymi przepisami i zasadami rachunkowości prowadzenie rachunkowości Starostwa Powiatowego w Grajewie; wykonywanie dyspozycji środkami pieniężnymi; dokonywanie wstępnej kontroli zgodności operacji gospodarczych i finansowych z planem finansowym; dokonywanie wstępnej kontroli kompletności i rzetelności dokumentów dotyczących operacji gospodarczych i finansowych.

Wymagania niezbędne:
Obywatelstwo polskie; pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystania z pełni
praw publicznych; niekaralność za przestępstwa: przeciwko działalności instytucji państwowych oraz samorządu terytorialnego, przeciwko wiarygodności dokumentów lub za przestępstwa karne skarbowe; ukończona średnia, policealna lub pomaturalna szkoła ekonomiczna i co najmniej 6-letnia praktyka w księgowości; stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na wskazanym stanowisku.

Wymagania dodatkowe:
Znajomość przepisów m.in. z zakresu finansów publicznych, podatku dochodowego
od osób fizycznych, ubezpieczeń społecznych, rachunkowości, odpowiedzialności
za naruszenie dyscypliny finansów publicznych; zdolność do interpretacji i stosowania prawa; biegła znajomość obsługi komputera; znajomość obsługi programu “PŁATNIK”.

 Wymagania pożądane:
Doświadczenie zawodowe na stanowisku kierowniczym; zdolność do samodzielnej pracy merytorycznej; zdecydowanie i konsekwencja w działaniu; komunikatywność, kreatywność, umiejętność organizowania pracy w zespole; doświadczenie w księgowości budżetowej.

 Wymagane dokumenty:
List motywacyjny, kwestionariusz osobowy lub C.V. oświadczenie
o posiadaniu obywatelstwa polskiego oraz o korzystaniu z pełni praw publicznych, dokumenty potwierdzające posiadane wykształcenie; zaświadczenie lekarskie potwierdzające zdolność do wykonywania pracy na określonym stanowisku, dokumenty potwierdzające staż pracy oraz inne dokumenty potwierdzające posiadane kwalifikacje, oświadczenie o niekaralności za przestępstwa umyślne.

 Termin i miejsce składania dokumentów: Termin: do 10 sierpnia 2006 roku. Miejsce: Starostwo Powiatowe w Grajewie ul. Strażacka 6B, pokój Nr 18 Sekretariat - I piętro.

Inne informacje: Wymagane dokumenty (list motywacyjny, kwestionariusz osobowy lub C.V.
z uwzględnieniem dokładnego przebiegu kariery zawodowej) powinny być opatrzone klauzulą: ”Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r o ochronie danych osobowych /Dz.U. z 1997r. Nr 133, poz.883
z późn.zm oraz ustawą z dnia 22.03.1999r o pracownikach samorządowych /Dz.U. z 2001r. Nr 142, poz.1593 z późn. zm.

Starostwo Grajewo, 2006-07-26

Wysokość wynagrodzeń w Starostwie Powiatowym w Grajewie

niedziela, 21 kwietnia 2024

ROD "Oaza" - OGŁOSZENIE

Komentarze (9)

Czemu nie podano listy:
- wymagań zbędnych,
- wymagań w sytuacjach, które nigdy nie wystąpią
- wymagań okresowych,
- wymagań mile widzianych,
- wymagań na wypadek,
- wymagań wymaganych ale pod warunkiem,
- wymagań w stanie wyższej konieczności,
- wymagań w zakresie samopomocy, samoobrony i współpracy międzynarodowej
Potencjalni kandydaci mogą nie odnaleźć swych cech w ogłoszeniu i zgłosi się mało chętnych. Całe szczęście, że bez matury też biorą!!!!!!

Co za kraj niedosc ze obsluga ma te 850 brutto to i jeszcze zero dodatkow,tylko binladena tu wpuscic z samolotami

cenzor czuwa jak za komuny

dlaczego tak późno te ogłoszenie zostało wystawione??nie wiecie??dziwne,bo już pociotek dawno pracuje.I po co tak ludzi oszukiwać i mącić w głowach.Wiadomo, że na takie stanowisko zostanie przyjęta osoba "Po znajomości ".

Dwa tygodnie to chyba nie aż tak mało czasu na złożenie dokumentów?
Zdaje się, że w Starostwie od samego początku (czyli od 2000 r) są kłopoty z obsadą tego stanowiska - roboty dużo, a pieniądze niewielkie. Więc niekoniecznie jest to aż taka "super fucha".aj

Klopoty to dopiero się zaczną...diabeł tkwi w szczegółach...

Będą na was pluć....powiecie,że pada deszcz, wy lojalni, uczciwi, wybieleni... krzywdami innych, oby sprawiedliwość zawsze wygrywała...kiedy ???? wywiozą was jak Jagnę na gnoju ???

He he he. Współczuję temu głownemu księgowemu. I nie wróżę długiej kariery. :) Chyba, że po wyborach coś (ktoś) się zmieni. ;D

Wystarczy pozbyć się jednej osoby i wszysko będzie normalnie

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.