wtorek, 28 maja 2024

Wiadomości

  • 5 komentarzy
  • 13620 wyświetleń

Pożar w Niećkowie

W dniu 18.04.2013r. o godz.15.18 w miejscowości Niećkowo na terenie Zespołu Szkół  miał miejsce pożar budynku magazynowego (stodoła).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

fot. Straż Pożarna w Grajewie

poniedziałek, 27 maja 2024

Komunikat UM w Grajewie

Komentarze (5)

pewnie ktoś nie zgasił papierosa

sam bym ja kiedys spalil niechcacy oczywiscie jak 10 lat temu na letnch praktykach zwozilismy ciuki ze slomy a ja z chlopakami tyle nakladlem na przyczepe ze zaczepilismy o linie wysokiego napiecia widoczna na zdjeciu nr.2 i przyczepa ze sloma poszla z dymem ;) ciagnik sie uratowal . Ale sodoma byla , oczywiscie wina nie nasza bo ciagnik chamulcow nie mial .
Stare dobre czasy

jeszcze tego ursusa naprawią, bedze jeździł :D

Dziękuję wszystkim, którzy pomagali przy ratowaniu mienia szkoły.
Ludziom, którzy znaleźli się na miejscu pożaru przed przyjazdem straży pożarnej, to dzięki waszej odwadze straty w parku maszynowym szkoły ograniczyły się do jednego ciągnika; Służbom mundurowym za sprawną akcję gaśniczą;
Mieszkańcom Niećkowa za pomoc. DZIĘKUJĘ
Szczególne wyrazy wdzięczności za okazaną walkę o majątek szkoły kieruję do pracowników ZS w Niećkowie – Pana Michała Kurzątkowskiego, Marcina Kozikowskiego oraz Marcina Bieńkowskiego.

to było raczej zwarcie ciągnika ..

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.