czwartek, 27 stycznia 2022

Wiadomości

  • 4 komentarzy
  • 11356 wyświetleń

Pożar na ul. Kopernika

Grajewo, godz. 16.00
Spłonęło pomieszczenie biurowe należące do firmy handlowej. Straż pożarna ustala przyczyny pożaru.

e-Grajewo.pl

czwartek, 27 stycznia 2022

50 osób zakażonych w Grajewie

Komentarze (4)

Już kilka krotnie alarmowałam w sprawie palących się tam śmieci! Właścicielka nie robi sobie nic z tego, że zatruwa osiedle swoimi palącymi , dymiącymi się foliami. Podobno tylko kłóci się z ludzmi którzy proszą ją o nie zatruwanie osiedla. Kiedyś ludzie z osiedla wzywali straż a teraz Ona sama musiała szukać u nich pomocy.

taka jest ludzka solidarnos czlowiekowi dzieje sie krzywda a najlepiej jest go oczerniac. Ludzie zastanowcie sie co piszecie czy wiecie wogole co sie stalo??? przeczytaliscie wogole opis tej sytuacji.Napisane bylo ze spalilo sie pomieszczenie biurowe, a nie jakies folie.Droga mieszkano osiedla zorientuj sie w sytuacji kto tak naprawde zatruwa powietrze zanim zaczniesz wysnowach wnioski. Ja tez jestem mieszkanka tego osiedla i mam widok na domy z ul Kopernika i bylabym innego zdania na temat "palacych sie foli" A tak na marginesie to najpierw trzeba przestudiowac ksiazke od chemii ..... folie sie nie pala tylka topia.

a sarna to czasem nie sama poszkodowana? a może to tylko nożyce sie odezwały?

no i co sarenko rozszyfrowali cię.zanim zaczniesz oskarżać kogoś spójrz na siebie

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.