Wiadomości

Pożar na ul. Działkowej w Grajewie

6 grudnia br. po godz. 16.00 dyżurny stanowiska kierowania Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej Grajewie otrzymał zgłoszenie o pożarze budynku warsztatowo - garażowego przy ul. Działkowej w Grajewie. Na szczęście w zdarzeniu nikt nie ucierpiał.


W chwili przyjazdu na miejsce zdarzenia pierwszych jednostek ochrony przeciwpożarowej ustalono, że ogniem objęta jest górna część ściany szczytowej i częściowo dach budynku.


- Działania 2 zastępów z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grajewie oraz jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych z Grajewa i Boczek - Świdrowo polegały na podawaniu środków gaśniczych w natarciu na palący się obiekt. Po ugaszeniu pożaru strażacy przystąpili do prac rozbiórkowych konstrukcji budynku, stwarzającej zagrożenie dla jego użytkowników - informuje nas mł. bryg. Arkadiusz Lichota, zastępca Komendanta KP PSP.


Dzięki wysiłkowi 17 strażaków ograniczono straty materialne i uratowano mienie o znacznej wartości. Trwa ustalanie przyczyny pożaru.

(fot. arch. e-Grajewo.pl)

 

piątek, 21 stycznia 2022

Zima zaatakowała kolejny raz

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.