czwartek, 2 lutego 2023

Wiadomości

  • 1 komentarzy
  • 7014 wyświetleń

Powstaje mapa zagrożeń (2)

W sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Rajgrodzie odbyły się drugie w powiecie grajewskim konsultacje społeczne w obszarze tworzenia map zagrożeń bezpieczeństwa i porządku publicznego.

Wczoraj w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Rajgrodzie obyły się konsultacje społeczne w obszarze tworzenia map zagrożeń bezpieczeństwa i porządku publicznego. W spotkaniu udział wziął wiceprzewodniczący Sejmiku Województwa Podlaskiego, sekretarz Starostwa Powiatowego,  Burmistrz Rajgrodu, radni, przedstawiciele lokalnych urzędów i instytucji,  straży, właściciele ośrodków wczasowych z terenu gminy. Tym razem dyskutowano o problemach i potrzebach w zakresie bezpieczeństwa, które zgłosili mieszkańcy gminy Rajgród. Poruszane kwestie będą pomocą podczas tworzeniu map zagrożeń bezpieczeństwa dla tego regionu.

Kolejne konsultacje na terenie powiatu grajewskiego zostaną przeprowadzone w następujących terminach:

  • 17 lutego w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Szczuczynie przy ul. Plac 1000-lecia 23
  • 18 lutego w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Wąsoszu przy
    ul. Piaskowej 1
  • 23 lutego w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Radziłów przy
     ul. Plac 500-lecia 14

Wszystkich mieszkańców poszczególnych gmin serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w spotkaniach. Pamiętajmy, że bezpieczeństwo to nasza wspólna sprawa.  - KPP w Grajewie

 

 

Mapa zagrożeń bezpieczeństwa (1)

środa, 1 lutego 2023

Oszuści nie odpuszczają

Komentarze (1)

Ostatnio pobili kogoś praktycznie pod komendą , to niech zanacza na tej mapie te miejsce.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.