sobota, 29 stycznia 2022

Sport

  • 5 komentarzy
  • 9700 wyświetleń

Powołano Radę Sportu

W Grajewie powołano Grajewską Radę Sportu. Jest to społeczny organ, który ma doradzać władzom miasta i opiniować różne decyzje dotyczące sportu w szerokim zakresie. W jej skład wchodzą przedstawiciele klubów sportowych, organizacji i stowarzyszeń kultury fizycznej działających w mieście. Na pierwszym posiedzeniu wybrano Prezydium rady. I tak przewodniczącym został Wiesław Jerulank ( na zdjęciu ), wiceprzewodniczącym Eugeniusz Skibniewski, a funkcje sekretarza powierzono Reginie Sulewskiej.

W najbliższym czasie rada zajmie się zaopiniowaniem Strategii Rozwoju Miasta w latach 2008 – 2015 w zakresie sportu, opracowaniem raportu o stanie sportu w mieście oraz kalendarzem imprez sportowych do końca tego roku.

Członkowie RS reprezentują Uczniowskie Kluby Sportowe działające przy szkołach podstawowych, gimnazjalnych i średnich w Grajewie oraz m.in. KS Warmia, KS Maratonka i KS Gladiator. 19 marca 2008 roku odbyło się pierwsze spotkanie Grajewskiej Rady Sportu.

- Obowiązkiem przewodniczącego będzie kierowanie Radą Sportu, m. in. zwoływanie posiedzeń co najmniej 2 razy w roku. Praca wszystkich członków RS ma charakter społeczny, nie otrzymają oni z tego tytułu wynagrodzenia – powiedział Sekretarz Miasta Grajewo Ryszard Wolwark.

Najbliższe spotkanie odbędzie się 26 marca br.

 

poniedziałek, 24 stycznia 2022

Ferie zimowe z MOSiR

Komentarze (5)

22 osobowa rada- to kpiny -żadamy zwiększenia ilości członków - bo członków ci u nas dostatek.

dobry wybur na przweidnoczecego wiesiu sie przynajmniej angarzuje on moze cos z dziala oby bylo dla wszystkich a nie dla wybranych pozdrawiam starego nauczyciela histori

to jeszcze napiszcie kiedy to było i kto wybierał??????????????????

KOLEJNY TWóR -/SZTUKA DLA SZTUKI/, KTóRY DO NICZEGO NIE DOPROWADZI. TAK TRZYMAć

ale czym tak konkretnie ma ta rada sie zajmować?

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.