poniedziałek, 22 lipca 2024

Wiadomości

  • 7 komentarzy
  • 5350 wyświetleń

Potrzebna jest krew grupy zero Rh+

Wojsko apeluje o oddawania krwi na rzecz żołnierza, który został ciężko ranny podczas ataku migrantów przy granicy z Białorusią. Pilnie poszukiwana jest grupa zero Rh+.

Planowano przewiezienie go do szpitala w Warszawie, ale - jak powiedziano Polskiemu Radiu Białystok w szpitalu w Hajnówce - na razie nie jest to możliwe, bo stan żołnierza ostatnio się pogorszył.

 

Granica polsko - białoruska- sytuacja wciąż napięta 

Komentarze (7)

Niańczcie i wystawiajcie naszych funkcjonariuszy na granicy na ryzyko utraty zdrowia i życia. Gratulacje. Co to jest ja się pytam?!!?!, dlaczego służby nie odpowiadają adekwatnie do sytuacji?! Dlaczego nie używają broni? Mają ją dla ozdoby czy wydają im ją bez amunicji!??!

Krew 0 rh+występuje u 31% populacji, gdzie tu problem z dostępnością?

Niby gdzie teraz w Grajewie można by oddać krew dla żołnierza? Stacja w Białymstoku powinna mieć tą krew. To bliżej Hajnówki.

Gdzie można oddać krew?

Dlaczego Rząd nie pozwoli strzelać do tych skur....w!!!!!przecież jeżeli jestem atakowany ,to w obronie własnej wale ich....nie jednego ale 10.....

Młodzież nie chce oddawać krwi, nie rozumie znaczenia jej oddawania, stąd są częste braki. Krwiobus w grajewie jest raz w miesiącu, kobieta nie zawsze może oddać krew, jak nie trafi w porę, to po oddawaniu.. utwórzcie w grajewie punkt dawstwa krwi w koncu

Januszek ty to taki głupi się urodziłeś czy czymś w głowę dostałeś i się tak zrobiło

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.