Wiadomości

  • 16 komentarzy
  • 13878 wyświetleń

Potręcenie przez lawetę

W dniu 20.09.2006 roku około godz.9.30 na ul. Kopernika w Grajewie doszło do potrącenia pieszej przez kierującego samochodem m-ki Mercedes Benz obywatela Litwy. Ze wstępnych ustaleń wynika, że starsza kobieta wtargnęła na skrzyżowanie poza miejscem wyznaczonym dla pieszych. Z poważnymi obrażeniami trafiła do Szpitala. Kierowca litewski był trzeźwy.
Z poważaniem Oficer Prasowy KPP Grajewo mł. asp. Andrzej Łagodziński
foto : Joanna Kosielska

piątek, 14 czerwca 2024

Gmina Grajewo rozbuduje wodociąg

Komentarze (16)

po pierwsze to kobieta nie wtargneła na jezdnię tylko schodziła z wysepki byłem tam

Dlaczego podaje się oficjalnie fakty niezgodne ze stwierdzeniami bezpośrednich swiadków zdarzenia!~Kobieta schodziła z wysepki na przejściu!Została odrzucona przez samochód na kilka metrów!To był wstrząsający widok!

kobieta była na przejsciu wiec kierowca powinien ja przepuscic, a on nawet nie zwolnil tylko zatrąbił

po drugie, wysepka inaczej azyl sluzy bezpiecznemu oczekiwaniu az przejada pojazdy, jesli ktos wchodzi pod kola z azylu to chyba mozna powiedziec ze wtargnął,

ziomek musial niezle piznoc w babke ze samochod uszkodzil :D:D

bo tam potrzebne jest drugie przejście, chocażby na przeciw budki telefonicznej

ja jechałem samochodem w tym czasie jak laweta bus biały udezył kobiete schodzaca z wysepki po przejsciu...........to tragedia czy ten męzyczyzna nie widział ze schodzi kobieta.Współczucie rodzinnie ***

w tym miejscu należy zainstalować swiatła na żądanie dla pieszych

CO WY POKEMONY MOZECIE WIEDZIEC NA TEN TEMAT JESTEM KIEROWCA TIRA I TI TIRY ZAWSZE MAJA WINE.BO NIE MACIE POJECIA JAK TO JEST GLABY .JAK JEST WYPADEK Z UDZIALEM TIRA TO JUZ ON ZAWSZE JEST WINNY.JA CZLOWIEK KTORY CZESTO JEZDZIW POLSKE ZNA TEN BOL.CZEGO WCHODZI TAM GDZIE NIE TRZEBA?
JA BYM Nawet nie mial wyrzutow sumienia.na zachodzie gdzie czesto przebywam taka babka za 3 krotnep przejcie przez jezdnie w miejscu do tego nie wyznaczonym idzie siedziec chocby miala 90 lat i wszystko co tu gadac .ten kto nie byl niech uda sie na zachod .bardzo dobrze.kierowco jestem z toba.

biedni to kierowcy którzy tamtędy jezdzą , zwłaszcza w piatek. Piesi czują się tak , jakby tylko oni byli na drodze .Przecież samochód nie zatrzyma się od razu. trzeba sie było fizyki uczyć!!!!!

dobrze nauczycie sie jak to jest na zachodzie popieram wczesniejsza wypowiedz kolegii

W nawiązaniu do podanego komunikatu, zwracam się z prośbą do wszystkich naocznych świadków potrącenia pieszej o zgłaszanie się do naszej jednostki i złożenie stosownych zeznań.Jak podałem w komunikacie są to "wstępne ustalenia".

Ta kobieta to moja ciotka. wiem z całą pewnością, że została potrącona na przejściu! Ciociu, dużo zdrowia!!!

ten kierowca jeszcze ja ciagnal przez kilka metrow ..

A JA MYSLE TAK NIECH CI NASI MISOWIE NIE CHOWAJA SIE ZA DRZEWA TYLKO NIECH WEZNA CYWILNY SAMOCHOD I PRZEJADĄ SIE W STRONE RAJGRODU LUB SZCZUCZYNAI NICH ZOBACZĄ CO LITWINI WYPRAWIAJA TIR TIRA WYPRZEDZA DO TEGO JADA KOLUMNA PO 4- 3 -5 SAMOCHODY,A CI CO NA TYCH MOTORACH WPRAWIAJA?W CEN. GRAJEWA.ALE NAJŁATWIEJ USTAWIC SIE Z RADAREM W POPOWIE ZA SZKOŁĄ W MIECZCH W BWŁDZIE WYGASIC SWIATŁA I CZEKAC A ZGODNIE Z KODEKSEM POWINI BYĆ WIDOCZNI A ZWŁASZCZA NOCA NIE WSKAKIWAC JAK UPIONRY ZA DZRZEW

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.