Wiadomości

  • 6 komentarzy
  • 14352 wyświetleń

Potrącił dwie kobiety

Dwie młode kobiety trafiły do szpitala po tym, jak zostały potrącone przez opla kierowanego przez 31-latka. Okazało się, że mężczyzna miał blisko 1,7 promila alkoholu w organizmie. Dokładne okoliczności zdarzenia wyjaśniają teraz łomżyńscy policjanci.

Wczoraj po godzinie 04:00 rano dyżurny łomżyńskiej Policji został powiadomiony o wypadku drogowym, do którego doszło w miejscowości Rakowo Boginie w gminie Piątnica. Na miejsce natychmiast pojechali policjanci. Tam wstępnie ustalili, że kierowca opla jechał od strony Drozdowa. Mężczyzna najprawdopodobniej nie dostosował prędkości jazdy do warunków panujących na drodze, stracił panowanie nad prowadzonym pojazdem i zjechał na prawe pobocze. Tam kadet uderzył w dwie idące kobiety. W wyniku potrącenia 18-latki ze złamaniami trafiły do szpitala, jedna z nich w stanie ciężkim. Badanie alkomatem wykazało, że 31-letni kierowca był pijany. Miał blisko 1,7 promila alkoholu w organizmie. Teraz szczegółowe okoliczności zdarzenia ustalają policjanci z Łomży. -  – oficer prasowy KMP w Łomży

Komentarze (6)

nie moga sie nauczyc i ciagle po pijanemu jezdza

na każdego takiego 100 tys zł kary! od razu im przejdzie ochota na jazde po pijaku jak do konca życia będą spłacać kredyt za maksymalną głupote!!!

Do kopania rowów ich wysłać, bo z powodu kary pieniężnej to ucierpią tylko ich rodziny, które i tak mają nielekko z pijakiem w domu.

Prawdą jest że nie powinno się jeździć po alkoholu ale "W" pisze takie rzeczy bo chyba sam nigdy nie siedział za kółkiem...

Powinni zabierać na całe życie prawo jazdy tak by dany delikwent nie mógł więcej zrobić prawka

Może w końcu w Polsce pijaków za kierownicą powinno się karać z paragrafu za usiłowanie zabójstwa z premedytacją albo ich postępowanie podciągnąć pod terroryzm społeczny. Ale gdzież tam skoro od zwykłego chłopa po biskupa, celebryta, gwiazdę i polityka każdy solidarnie jak w żadnej innej sprawie po "śrubce" za kółko. Tylko ofiar pijaków za kierownicą i krzyży przy rowach co raz więcej i ludzkiej głupoty też.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.