sobota, 21 maja 2022

Wiadomości

  • 8 komentarzy
  • 13550 wyświetleń

Potrącenie pieszej


Kierujący renault na przejściu dla pieszych potrącił 68-latkę. Kobieta z obrażeniami ciała trafiła do szpitala. Grajewscy policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia.

Wczoraj tuż po godzinie 19.00 dyżurny grajewskiej Policji został poinformowany o potrąceniu pieszej na ul. Wojska Polskiego. Ze wstępnych policyjnych ustaleń wynika, że jadąc renault 36–letni mieszkaniec Ełku potrącił 68-latnią kobietę, która przechodziła przez przejście dla pieszych. W wyniku uderzenia piesza z obrażeniami ciała trafiła do szpitala. Okoliczności wypadku wyjaśniają grajewscy funkcjonariusze.

– oficer prasowy KPP w Grajewie

 

Komentarze (8)

A ci z Ełku śmieją się i mówią ,że Grajewo źle jeździ ,a sami co wyprawiają już nie pierwszy raz ,Zachowują się jak cwaniaki z Warszawy.

czy to z ełku czy z grajewa, przejścia dla pieszych są ignorowane przez kierowców zamiast zwolnić ten przyspiesza, zobaczcie tam gdzie nie ma świateł jak ciężko jest przejść przez przejście w godzinach szczytu, jak się nie wepchasz to bedziesz stał godzine

policja powinna zacząć od wyjaśnienia dlaczego nie było włączone oświetlenie ulic. w taką pogodę widoczność była bardzo kiepska-prawie żadna (jechałem tą drogą już po wypadku)

Jest teraz niestety szybko ciemno i paskudnie. Pada deszcz - akurat wczoraj też padał o tej porze. Jako kierowca muszę dodać że mi np.: barierki na całej długości Grajewa niestety nie pomagają- dla mnie są czerwone rażące i nawet w jasny dzień wytężam wzrok - czy mi pieszy zza nich na pasy nie wskoczy - Zdarzało się! Nie mówiąc o ciemnym wieczorze, lejącym deszczu i osobach ubranych na ciemno - tak, tak trzeba uważać. Pozdrawiam!

To nie bylo w sobote tylko w piatek ;/ widac dobrze jestescie po informowani e grajewo nic sie nie staracie bo akurat obok teog wypadku przejezdzalem

Y. starzy ludzie myslą, że moga wszystko. I wychodzą na ulice się nie patrząc w lewo czy w prawo. ;/

a może NEL nie wpuścimy do grajewa

Dziwne,że potrącane są same starsze kobiety. Chodzą jak święte krowy po ulicy nie patrząc na drogę a potem dziwią się "co narobiło się"? Wystarczy tylko czasem pomyśleć.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.