wtorek, 16 czerwca 2026

Sport

Godnie reprezentowała Gminę Grajewo

Zofia Bukowska - wychowanka sekcji zapasów i sumo Wierzbowo - Międzyszkolnego Ludowego Uczniowskiego Klubu Sportowego „GWIAZDA” Szczuczyn godnie reprezentowała Szkołę Podstawową w Wierzbowie, Klub "GWIAZDA" oraz Gminę Grajewo podczas Pucharu Polski Młodziczek w sumo rozgrywanych w dniach 15-16.05.2026 r. w Kielcach.

Z herbem Gminy Grajewo na piersi wywalczyła srebrny medal w kat. + 65 kg, a w kategorii OPEN zajęła 5 miejsce. Dobrze powalczyli również: Konrad Witosław, który zajął 9 miejsce w kat. do 90 kg, 9 miejsce w kat. OPEN oraz 23 miejsce w kat. do 80 kg oraz Patrycja Dąbrowska -  7 miejsce w kat. +75 kg, 9 miejsce w kat. do 75 kg oraz 9 miejsce w kat. OPEN. To efekt pracy młodzieży pod kierunkiem trener Katarzyny Dauksz i godne podkreślenie 35- lecia Gminy Grajewo.

poniedziałek, 15 czerwca 2026

Warmia Grajewo walczy o III ligę!

sobota, 13 czerwca 2026

MOSP Białystok - WARMIA Grajewo 0:2

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.