Burmistrz Miasta Grajewo Maciej Bednarko uczestniczył w I Ogólnopolskim Rajdzie Rowerowym Samorządowców, który wystartował w Białaszewie w gminie Grajewo. Wspólnie z przedstawicielami samorządów z terenu powiatu grajewskiego oficjalnie otworzył wydarzenie, życząc uczestnikom bezpiecznej jazdy, wielu sportowych wrażeń oraz dobrej pogody na trasie.
Rajd rowerowy zgromadził miłośników aktywnego wypoczynku i turystyki rowerowej, promując zdrowy styl życia, integrację mieszkańców oraz walory przyrodnicze regionu. Wydarzenie było także doskonałą okazją do wspólnego spędzenia czasu i popularyzacji rekreacji rowerowej wśród mieszkańców powiatu grajewskiego.
fot. UM
poniedziałek, 15 czerwca 2026
sobota, 13 czerwca 2026
Organizacja fatalna trasa nie oznakowana wielu uczestników się pogubiło.
Dlaczego nie jest możliwe wyrażanie swoich opinii? Czyżby prawda aż tak bolała?
Biuro Podróży
Restauracja
Pozycjonowanie
Dom Pogrzebowy
CentrumMateriałów
Pensjonat & SPA Rajgród
Stomatologia MedycynaEstetyczna
Szkoła Policealna
Pracuj.pl© Copyright 2026, Wszelkie prawa zastrzezone