Kraj

  • 4 komentarzy
  • 1709 wyświetleń

Potrącenie pieszego

Na ulicy Gdańskiej w Ełku 64-letnia kierująca peugeotem 206 potrąciła na przejściu 39-letniego mężczyznę. Pieszy miał dwa promile alkoholu w organizmie. Z ogólnymi potłuczeniami ciała trafił do szpitala.
Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku.

Do zdarzenia doszło w środę około godziny 18.00 w Ełku w rejonie skrzyżowania ulic Gdańskiej i Moniuszki . 64-letnia kierująca peugeotem
206 jadąc ulicą Gdańską potrąciła pieszego, który schodził z przejścia. 39-letni mężczyzna z ogólnymi potłuczeniami trafił do szpitala. Badanie
trzeźwości wykazało, że pieszy miał dwa promile alkoholu w organizmie. KPP Ełk

Policjanci wyjaśniają przyczyny wypadku.


Komentarze (4)

Na pewno jeśli doszło do potrącenia na zejściu z pasów,to ten pijany mógł się nie spodziewanie cofnąć lub przewrócić .Sama jestem kierowcą i widzę co się dzieje na drogach a zwłaszcza kiedy idzie jakiś "NARĄBANY"

Pani Agnieszko,potracenie na pasach to potracenie na pasach.Nie wazne ze mial promile.Skoro schodzil z pasow to szedl w miare normalnie.Kierowca jadac samochodem powienien zwracac szczegolna uwage na pszejsciach dla pieszych.Sa one po to zeby ktos chyba po nich chodzil.Czy tak?? Co innego by bylo jak by wszedl na ulice i pani z peugota by go potracila.Niestety wina jest kierowcy a nie pieszego.

dokładnie.po ta są znaki żeby kierowca wiedział że zbliża się do przejścia dla pieszych i powinien zachować SZCZEGÓLNA OSTROŻNOŚĆ.

nie.....jak pod wpływem.......to on zostanie ukarany.....prawidłowo....piesi tez powinni wiedziec jak się przechodzi przez drogę....niestety nie wiedzą

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.