Wiadomości

  • 11 komentarzy
  • 13328 wyświetleń

Potrącenie na Wojska Polskiego

26.11.2009 r. Grajewo
Około godziny 10.00 na ulicy Wojska Polskiego została potrącona mieszkanka gminy Grajewo. 89-latka weszła na jezdnię w niedozwolonym miejscu, po chwili nadjechał Ford Transit, kobieta przestraszyła się i przewróciła. Została przetransportowana do szpitala,  doznała ogólnych obrażeń ciała. Kierowca pojazdu oraz świadkowie na miejscu zdarzenia złożyli stosowne wyjaśnienia policjantom z grajewskiej "drogówki”.

(fot. e-Grajewo.pl)

poniedziałek, 26 września 2022

LXIV sesja Rady Powiatu (30.09)

poniedziałek, 26 września 2022

Ełk: zaginął Youssef Elhouil

Komentarze (11)

Pomimo iż są takie wspaniale wysepki i barierki, ludzie dalej bawia sie w zdąże... nie zdąże...

bo to nie nowina tak łazo a zwlaszcza starsi zamiast isc szybko to lep zadrze i sie toczy po ulicy a jak zatrabisz to w glowe sie puka oznaka ze ty glupi jedziesz nie moze sie zatrzymam i przeprowadze . pasy sa to ponich chodzic a nie gdzie sie komu podoba strasi i mlodzi i z dziecmi to przechodza w niedozwolonym miejscu a ruchy to zolw by ich przegonil wycieczki robia na ulicy a potem o boze potracil oj jaka bieda ojejku zenada

ZGADZAM SIE Z kierowca

bezkitu starość nie radośc w tym tygodniu to już 3 osoba która była ofiarą wypadku w grajewie tylko przynajmiej ta była bez roweru heh Ludzie siedzcie w domach albo przechodzcie na pasach !!!

Przy takim podejściu do jazdy to w Szwecji wykosiłbyś pół miasta w jeden dzień. Tam nie kierowcy mają pierwszeństwo tylko piesi i rowerzyści. Chciałbym zobaczyć jak Ty zachowujesz się na przejściu dla pieszych gdy jesteś mobilny i jak chodzisz piechotą.

Piesi niech będą ostrożni ale kierowcy też przeważnie na skrzyżowaniu Wojska Polskiego - Strzelców Konnych.

Co komentarz zabolał,że nie dodaliście? Ale data jak widzę zmieniona. Gratuluję bystrości panie Jasnowidzu!!!

starość nie radość ale młodość nie wieczność PAMIĘTAJMY O TYM

Co racja to racja. Najgorsze są babcie. Zatrzymujesz się przed przejściem dla pieszych, aby przepuścić pieszą, babcia stoi... a kiedy ruszasz babcia zawsze wtedy się ocknie, że musi przejść na drugą stronę ulicy i włazi prosto pod koła auta. I takie to buty z tymi staruszkami ;) A jak coś źle to i torebką dołożyć potrafi hehe.
Ach te babuszki ....

ale wy piszecie fajne komentarze szczególnie kierowca bgr i ziomek kierowca opla idzie sie posmiac troszke

kierowca ma racje bo niepowinna tak sobie przechodzic przez ulice tam gdzie nie ma pasow i swiatel.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.