sobota, 21 maja 2022

Kraj

Poszukiwany sprawca rozboju

8 września 2010 r.


Funkcjonariusze Komendy Miejskiej Policji w Białymstoku poszukują sprawcy rozboju. Jest już jego portret pamięciowy.

Do zdarzenia doszło 17 sierpnia 2010 roku przed godziną 14.00 w Białymstoku na ulicy Sybiraków 15. Do placówki bankowej mieszczącej się w bloku wszedł zamaskowany mężczyzna. Grożąc przedmiotem przypominającym broń zażądał od dwóch pracownic pieniędzy. Napastnik zabrał gotówkę i wybiegł z pomieszczenia. Uciekł w kierunku lasu. Sprawca miał około 175 – 180 centymetrów wzrostu, był szczupły. Na głowie miał kominiarkę, którą wybiegając zdjął. Wtedy okazało się, że ma krótkie włosy. Ubrany był w szarą koszulkę z krótkim rękawem i zielone krótkie spodenki za kolana.

Funkcjonariusze z Laboratorium Kryminalistycznego Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku opracowali portret pamięciowy mężczyzny.

Prosimy wszystkie osoby, które widziały zdarzenie i mogą przyczynić się do ustalenia sprawcy o kontakt z Komendą Miejską Policji w Białymstoku pod numerami telefonów 85 670 34 20 i 85 670 24 69 bądź z najbliższą jednostką Policji pod numer telefonu 997 lub komórkowy 112.
KWP w Białymstoku

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.