sobota, 22 stycznia 2022

Wiadomości

  • 2 komentarzy
  • 12273 wyświetleń

Poszukiwany przestępca

Jest poszukiwany za usiłowanie zabójstwa i kradzież. Dzisiaj w Magazynie Kryminalnym 997 przedstawiony zostanie wizerunek Marcina Grabowskiego z Suwałk.

     31-letni Marcin Grabowski to niebezpieczny i uzbrojony przestępca. W marcu 2004 roku razem z innymi sprawcami włamał się do magazynu opon w Suwałkach. Skradli stamtąd towar o wartości ponad 30 tys. zł. Jednak za nim Grabowski został za to skazany związał się z inną grupą przestępczą. W wyniku nieporozumień pomiędzy jej członkami poszukiwany 24 czerwca ubiegłego roku w jednym z barów w Suwałkach próbował zastrzelić mężczyznę z zakupionej nielegalnie broni. Strzały jednak okazały się niecelne i mężczyzna przeżył. Po tym zdarzeniu Grabowski zniknął. Obecnie jest ścigany dwoma listami gończymi - za usiłowanie zabójstwa i kradzież. Wydany został również za nim Europejski Nakaz Aresztowania. Jest on poszukiwany nie tylko przez Polską Policję, ale także wszystkie policje Unii Europejskiej.

     Prosimy wszystkich, którzy w ostatnim czasie widzieli poszukiwanego lub znają miejsce jego pobytu o kontakt bezpośredni lub telefoniczny z Komendą Wojewódzką Policji w Białymstoku - tel. /085/ 677 28 00; 677 23 05 lub z najbliższą jednostką policji tel. 997. Gwarantujemy dyskrecję i anonimowość.

     Sprawa poszukiwanego Marcina Grabowskiego i rekonstrukcja zdarzenia sprzed roku zostanie przedstawiona dzisiaj o godzinie 22:40 w programie II Telewizji Polskiej w magazynie kryminalnym Michała Fajbusiewicza 997.
KWP w Białymstoku

Komentarze (2)

Na fotkach wygląda na takiego ładnego chłopca a tu proszę....przestępca.... :/ ajajaj co się na tym świecie wyrabia ....

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.