wtorek, 16 kwietnia 2024

Wiadomości

  • 7 komentarzy
  • 10864 wyświetleń

Poszukiwani są Darczyńcy

Cztery dni do finału SZLACHETNEJ PACZKI!

SZLACHETNA PACZKA 2013 wkracza w ostatni, decydujący etap. W całej Polsce poszukiwani są Darczyńcy – ludzie, którzy chcą mądrze pomagać rodzinom w potrzebie ze swojego otoczenia. W Grajewie na Darczyńców czeka jeszcze 5 rodzin.

 

Wybierz rodzinę w potrzebie

 

16 listopada na stronie internetowej www.szlachetnapaczka.pl ruszyła baza z informacjami o rodzinach w potrzebie. Jeszcze przez tydzień każdy będzie mógł wybrać jedną z nich i specjalnie dla jej członków przygotować wyjątkową paczkę. Projekt można też wesprzeć finansowo poprzez wpłaty na konto lub wysłanie charytatywnego SMS o treści PACZKA pod nr 75465 (5 PLN + VAT).

 

SZLACHETNA PACZKA pomocą obejmie w tym roku ponad 14 000 rodzin w trudnej sytuacji materialnej. Dokładna liczba rodzin, którym pomoże Paczka nie jest jeszcze znana, bo w ponad 500 miejscach w Polsce wolontariusze spotykają się z potrzebującymi w ich domach, by zdiagnozować sytuację, poznać potrzeby i podjąć decyzję o włączeniu do projektu. Na tej podstawie tworzą opisy, które trafiają do internetowej bazy. Tam darczyńca może wybrać rodzinę ze swojej miejscowości i przygotować dla niej mądrą i skuteczną pomoc lub dokonać wpłaty na organizację projektu.

Jak dołączyć do Drużyny SZLACHETNEJ PACZKI?

  • Wybierz rodzinę w potrzebie i zrób paczkę – baza rodzin dostępna będzie na www.szlachetnapaczka.pl od 16 listopada

  • Wpłać darowiznę korzystając z internetowego formularza na www.szlachetnapaczka.pl lub na konto PKO BP 22 1020 2892 0000 5802 0469 5146

  • Wyślij SMS o treści PACZKA pod numer 75465

wtorek, 16 kwietnia 2024

Ruszyły patrole motocyklowe

Komentarze (7)

no i nasza władza będzie dumna i jeszcze sobie premie wypłacą po marne 50 tysięcy

Na pomoc czeka pewnie i więcej rodzin, ale ich nikt nie zauważył ( były zgłoszone albo się nie zgłosiły). Co do wskazanej ilości „W Grajewie na Darczyńców czeka jeszcze 5 rodzin” to ilość ta nie jest zgodna z ilością wskazaną na stronie szlachetnej paczki. Tam w wykazie figurują tylko 3 rodziny z naszego terenu. szlachetny

do Premiera .Niech patologie wspomaga......

piękna akcja, ale szlachetna paczko, to WY pomagajcie, bo to WY macie kasę, a nie bezrobotni pozdrowienia

Czyzby wybrano najlepszych?Zgloscie sie do mopsu tam pani dyrektor zorganizuje paczke a moze pake .

Myślę że w budżetówce policja,straż pożarna,starostwo powiatowe mają pewną stałą pracę to powinni dać po tych 200 zł raz w roku najbardziej potrzebującym czy do domu dziecka na prezenty, ubrania i podręczniki. Nikt nie zbiednieje a radość niewspółmierna. Widzę las rąk chętnych do wpłat

Chory kraj, który szczyci się organizowaniem największych akcji charytatywnych. Prawda jest taka,że to nie społeczeństwo powinno rozwiązywać latami nagromadzone problemy bezrobocia, ubóstwa czy służby zdrowie. Od tego są nasi przedstawiciele czyli posłowie, radni i rząd, którzy są godnie wynagradzani. Ten chory układ trwa tak długo,że niektórzy zwykli ludzie już się do tego przyzwyczaili i nie widzą w tym patologii. szkoda pisać , bo i tak .. do wszystkich to nie trafi.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.