wtorek, 27 lutego 2024

Wiadomości

  • 6 komentarzy
  • 10572 wyświetleń

Poseł na sesji w Grajewie

Radni Miasta Grajewo na sesji 29 grudnia 2006r. gościli posła na Sejm RP Kazimierza Gwiazdowskiego. Były wieloletni wójt gminy Radziłów miał okazję podziękować za duże poparcie w ostatnich wyborach oraz życzyć wszystkiego co najlepsze w nadchodzącym Nowym Roku 2007 przedstawicielom władz oraz mieszkańcom.

- Jestem jednym z Was - byłem kiedyś radnym, potem wójtem. Znam tutejsze problemy, moja żona stąd pochodzi, często tu bywam. Teraz w nowej roli chcę uczestniczyć w życiu regionu. Pragnę, aby dużo działo się właśnie w małych miejscowościach, w naszych miasteczkach. Powinny powstawać drogi, kanalizacja, czekają duże środki z UE, którymi trzeba będzie odpowiednio gospodarować, dobrze widzieć potrzeby. Będę starał się spełniać plany i założenia, chcę uczestniczyć w spotkaniach z Państwem, aby pomagać i wspólnie rozwiązywać problemy - mówił K. Gwiazdowski, który zapewniał również, że integruje się (chociaż to bardzo skomplikowana sytuacja) w proteście w sprawie zlikwidowanych ostatnio połączeń kolejowych na trasie Białystok – Ełk.

e-Grajewo.pl

poniedziałek, 26 lutego 2024

Opel wbił się bagażnikiem w drzewo

poniedziałek, 26 lutego 2024

Mlekpol na Techmilk 2024

Komentarze (6)

Teraz mamy 2 posłów w powiecie - jest konkurencja

szczerze powiedziawszy to wydaje mi się, że jako radny sejmiku lepiej przyczyniłby się Pan do poprawy sytuacji naszego powiatu, ponieważ sam jako poseł to naprawdę jest niewiele do gadania, a mandat poselski zobowiązuję do dbania o interesy całego kraju a nie tylko danej społeczności

i żadnego radnego sejmiku, a zdaje się, że Grajewo głosowało na Gwiazdowskiego do sejmiku, nie do parlamentu.

KAZIK Ty się nie integruj, tylko bierz sie do roboty i walcz o PKP i to szybko bo Ci sie kadencja skończy.

Z dwóch chociaż jeden się odezwał

kaziu bierz się do tej integracji, bo na razie licho idzie.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.