środa, 8 lutego 2023

Wiadomości

  • 13 komentarzy
  • 8512 wyświetleń

Porzucił karton z kociętami

Mężczyzna, który w minioną niedzielę na targowicy miejskiej w Grajewie porzucił karton z kociętami usłyszał zarzut znęcania się nad zwierzętami. 53 –letni mieszkaniec Grajewa przyznał się do zarzucanego mu czynu. Teraz jego sprawą zajmie się sąd.

W minioną niedzielę, po godzinie 17 –tej dyżurny grajewskiej komendy Policji został powiadomiony o pozostawieniu na miejskiej targowicy kartonu z kociętami. Z relacji świadków wynikało, że na targowicę przyjechał samochód, którego kierowca zostawił zwierzęta i odjechał. Mundurowym przekazano informację dot. nr rejestracyjnego auta. Policjanci szybko ustalili właściciela samochodu. Kocięta zostały przekazane przedstawicielom Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami. W tej sprawie policjanci wszczęli dochodzenie o znęcanie się nad zwierzętami. Wczoraj, w wyniku czynności podjętych przez grajewskich policjantów 53 –letni mieszkaniec Grajewa usłyszał zarzut z ustawy o ochronie zwierząt i przyznał się do zarzucanego mu czynu.

Teraz jego postępowaniem zajmie się sąd.

 

Komentarze (13)

Teraz niech 53 latek zapłaci za interwencje dla policji i Opieke Towarszystwa nad Zwierzetami z 10tys zł zeby kotki miały jedzonko mleczko do picia i cieplutko tam to moze kolejny ,,debil" bo tak mozna nazwac go zastanowi sie 128 razy czy warto tak postepować z istotą ktora tez ma uczucia czuje ból i cierpienie !

Dawajcie te koty na Broniewskiego. Niech populacja sie powiększa.

Lepiej jak zostawił na rynku wiedząc że ktos widzi i nic im się nie stanie.niz miałby pozucic w lesie

Ale po co sterylizować i kastrować swoje zwierzęta? Wyrzucanie młodych na bruk, zostawienie ich na pastwę losu jest przecież tańsze i łatwiejsze, prawda? Potwory bez serca i mózgu, nie ludzie!

Z dwojga złego lepiej tak niż w wiadrach topić

Takiego to tylko do wora i tez zostawic bezmuzgowca na targowicy w poniedziałek..

zgadzam się z ja i nie wyzywajcie ludzi od debili

i tak lepiej zrobił od takiego jednego Manka który kazał kociaki spalić w piecu. Ke sera sera Maniuś

Idiota bez sumienia! Jeszcze dobrze, że na targowicy a nie gdzieś w lesie, gdzie nikt by nie znalazła tych maluszków... Brak słów...

Brakuje mi tu ciągu dalszego.... " porzucił w niedzielę a później udał się na mszę świętą, jak przystało na prawdziwego Polaka i katolika"

jeremiasz jest pseudo wielbiciel zwierząt ten od wyganiania kotów i zaprasza na własne osiedle Ojjj nie ładnie. I ty właśnie niebawem zapłacisz za swoje czyny.UWARZAJ !!!!

Przecież te komentarze są stare i nieaktaulne i nie adekwatne do tematu ! Z tego co wiem, sklep został zamknięty, a właścielka zrezygnowała z dalszego prowadzenia "geszeftów"... a to oznacza, że pysznych wędlin już nie będzie... choć muszę przyynać,że od dłuższego czasu kiełbasa jakościowo była coraz gorsza ( tłusta, jakiś żyły , sórki... etec.)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.