Wiadomości

  • 2 komentarzy
  • 10282 wyświetleń

Porządkujemy groby

W ostatni dni przed dniem Wszystkich Świętych na cmentarzach tłoczno. Wiele osób porządkuje groby, sprząta cmentarne alejki. Dla sprzedawców kwiatów i zniczy – to najgorętszy czas w roku. Są przy cmentarzach od rana do wieczora. Wiele osób już teraz kupuje chryzantemy. Niektórzy od razu ustawiają je na grobach.

Kto może, porządkuje groby swoich bliskich. Kto nie ma na to czasu - może skorzystać z usług PUK w Grajewie. 
Do rodzinnego miasta wiele osób przyjeżdża tylko gościnnie. I nie mają one możliwości, by zadbać o groby najbliższych, a nie chcą, by wyglądały jak zapomniane mogiły, szczególnie w Zaduszki.

Galeria zdjęć

piątek, 21 stycznia 2022

Zima zaatakowała kolejny raz

piątek, 21 stycznia 2022

Echa sesji Rady Powiatu Grajewskiego

Komentarze (2)

Postawiliśmy kwiaty w niedzielę ale niestety nie doczekały do świąt zostały skradzione , zapewne zostaną sprzedane ponownie

Umieścić niespodziankę w kwiatku, przypilnować drania i zdalnie odpalić. Kilku by odczuło "oszczędność" na własnej skórze, wieść by poszła w świat, to może wówczas skończyłoby się złodziejstwo. Bo żadne prośby, groźby, nawet strach przed karą boską nie skutkują.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.