środa, 17 kwietnia 2024

Wiadomości

Porady ofiarom przestępstw


22 lutego 2007 roku rusza ogólnopolska kampania informacyjna o prawach ofiar przestępstw, czyli osób fizycznych, których dobro prawem chronione, zostało bezpośrednio naruszone lub zagrożone przez przestępstwo. Prawa ofiary zapisane są w kodeksie postępowania karnego, ale większość ich nie zna. W tym czasie w większości sądów i prokuratur całego kraju sędziowie i prokuratorzy udzielać będą nieodpłatnych porad prawnych. Uzyskać będzie można poradę w zakresie praw przysługujących osobie pokrzywdzonej przestępstwem oraz sposób załatwienia sprawy.

W Grajewie również w dniach od 22 lutego do 01 marca 2007 r. w godzinach 9.00-14.00, pokój nr 6, podczas obchodzonego Tygodnia Ofiar Przestępstw, Przewodniczący Wydziału Karnego w Sądzie Rejonowym,  będzie udzielał porad, informacji osobom pokrzywdzonym o przysługujących im uprawnieniach.

www.SadRejonowy.e-Grajewo.pl

wtorek, 16 kwietnia 2024

Ruszyły patrole motocyklowe

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.