poniedziałek, 4 grudnia 2023

Wiadomości

"Pomysł na siebie – EFS"

"Pomysł na siebie – EFS" w Hufcu Pracy w Grajewie


Lipiec to ostatni miesiąc zajęć  Kwalifikacyjnego kursu zawodowego w zawodzie sprzedawca dla uczestników projektu „Pomysł na siebie” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej, który od października 2014r. realizowany jest  w Hufcu Pracy w Grajewie. W projekcie uczestniczy 8 osób.  Obecnie młodzież odbywa dwutygodniowe praktyki zawodowe podczas, których ma możliwość weryfikacji zdobytej wiedzy teoretycznej i  bezpośredniego kontaktu z klientem. Uczy się przygotowywać towary do sprzedaży, dba o estetyczną ekspozycję produktów, prowadzi rozmowy sprzedażowe, realizuje czynności związane z obsługą klientów.

Praktyki zawodowe pełnią ważną rolę w trakcie szkolenia zawodowego, ponieważ przygotowują do wykonywania pracy bezpośrednio na stanowisku pracy. Nabyte umiejętności z pewnością ułatwią uczestnikom zdanie egzaminu zawodowego.  Ostatni elementem szkoleniowym podczas realizacji projektu będą warsztaty aktywnego poszukiwania pracy, które wyposażą beneficjentów w umiejętności niezbędne do poruszania się po rynku pracy.

- informuje Teresa Maciorowska  - Komendant  Hufca Pracy w Grajewie
- zdjęcia  z praktyk zawodowych; autor: Bartosz Pietrzak – starszy wychowawca Hufca Pracy w Grajewie

 

poniedziałek, 4 grudnia 2023

Kondolencje mł. bryg. Andrzejowi Beczko

niedziela, 3 grudnia 2023

Kondolencje p. Leszkowi Laszczkowskiemu

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.