poniedziałek, 8 sierpnia 2022

Wiadomości

  • 5 komentarzy
  • 12146 wyświetleń

Pomoc rolnikom

Pomoc w wypełnianiu wniosków o dopłaty bezpośrednie

Burmistrz Szczuczyna informuje, iż od dnia 4 kwietnia br. rolnicy z terenu Gminy Szczuczyn mogą nieodpłatnie skorzystać z pomocy pracownika Urzędu w wypełnianiu wniosków o dopłaty bezpośrednie.

Codziennie w godzinach pracy Urzędu, w punkcie informacyjnym (parter) dyżur pełni pracownik przeszkolony przez Agencję Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa.

Ponadto, przypomina się, że wszyscy, którzy złożą wnioski o wsparcie do 15 maja br. mogą liczyć na otrzymanie należnych dopłat w pełnej wysokości, natomiast osoby, które dostarczą swoje wnioski po 15 maja, ale nie później niż do 11 czerwca otrzymają takie płatności pomniejszone o 1% za każdy roboczy dzień opóźnienia.

 


poniedziałek, 8 sierpnia 2022

Nietypowa kolizja w Piątnicy

poniedziałek, 8 sierpnia 2022

14 emerytura już wkrótce trafi do seniorów

Komentarze (5)

kiedy z unii beda doplaty dla emerytow?

taka pomoc jak rolnikom powinna być drobnym przedsiębiorcom. Im nikt za darmo nie pomaga w wypełnianiu wniosków, nie doradza.

Dobre pytanie,dlatego,że emeryt,zapracował na swoją emeryturę i co ma ,marne grosze,a rolnikom to po prostu dają za darmo.Wiem co piszę,nic nie robią(oczywiście nie wszyscy)tylko czekają na kasę.

Nikt nawet nie mysli o emerytach.Dla rolnikow pienadze z unii ,pomoc z urzedu i jeszcze w kosciele powinni miec calkowte ulgi.To sie narobilo w tym kraju.Szkoda gadac.

Ale z was wredne złośliwce!Rolnika w łyżce wody byście utopili za te dopłaty....każdy widzi tylko tę kasę, ale tego, że rolnik wstaje codziennie o 4.30 rano i idzie do śmierdzącej obory i w ogóle jego praca jest bardzo trudna, "brudna" i niewdzięczna - to tego już nikt nie podkreśla! Jakie są ceny ropy i nawozów! Więc najpierw to się dobrze zorientujcie w sytuacji złośliwe mieszczuchy, a dopiero potem czepiajcie się do rolników ok!

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.