Wiadomości

  • 4 komentarzy
  • 9791 wyświetleń

Pomagają i wspierają

„Program wsparcia społeczno – zawodowego aktywizacja zawodowa dla osób objętych pomocą Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Grajewie”


To już V edycja projektu systemowego pt.„Program wsparcia społeczno-zawodowego aktywizacja zawodowa dla osób objętych pomocą Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Grajewie”. Priorytet VII. Promocja integracji społecznej, Działania 7.1.Rozwój i upowszechnienie aktywnej integracji, Poddziałania 7.1.1 rozwój upowszechnianie aktywnej integracji przez ośrodki pomocy społecznej.

            Długotrwałe pozostawanie bez pracy, niewystarczające środki finansowe i tym samym korzystanie z pomocy społecznej to czynniki, które mają negatywny wpływ na życie i funkcjonowanie całej rodziny.

            W związku z tym Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Grajewie podejmuje działania na rzecz swoich klientów poprzez motywowanie do podejmowania trudu w celu podniesienia i uzupełnienia kwalifikacji zawodowych oraz nabycia nowych umiejętności zawodowych umożliwiających aktywny udział w życiu społeczno-zawodowym.

     W 2013r. w projekcie bierze udział 36 uczestników. Na przyjęte zadania zaplanowano budżet na kwotę  206.500,00 zł. informuje  KIEROWNIK GOPS  Weronika Leokadia Szymanowska

 

piątek, 19 lipca 2024

Weekend w Rajgrodzie

Komentarze (4)

mops ma pieniądze dla pijaczków, byłem a żeby dali mi zapomogę chociaż na święta jednorazowo usłyszałem pan może iść do roboty a nie od nas żądać i nie dali ,a po mnie poszedł skacowany facio i dostał czyli MOPS -y są dla alkoholików a nie potrzebujących przynajmniej 2 razy w roku na święta ,,to jest grupa kanciarzy'',komu chcą temu dadzą,złodzieje.

tak to święta prawda

Tak to prawda na 100% . Tak oni mają tylko dla pijaczków pieniądze, a dla porządnej rodziny to nigdy nie mają. Nareszcie ktoś napisał prawdę. Dzięki ci kimkolwiek jesteś że tak napisałeś/aś.

A ja przyłączam się do tych komentarzy.Nie wiem jak tam GOPS o którym mowa powyżej,ale co do MOPS-u to wiele mogę powiedzieć.A przecież ze swojej kieszeni nie dają!!A pijacy,no tak,tłumaczą,że to choroba.A kto im w gardło wlewa!!!Wniosek z tego,że porządny do pracy ma iśc,nawet jeśli naprawdę jej nie ma,a menel dostanie kasę za picie ( i na picie).I gdzie tu sprawiedliwość?Przydałoby się za ten MOPS wziąć i przypomnieć pracownikom od czego tam są.Bo bez nas to by tych stołków nie mieli.Ewentualnie zacznijmy wszyscy pić,przynieśmy zaświadczenia od lekarza o naszej "strasznej" chorobie i wtedy wszyscy będą zadowoleni.My z kasy,a MOPS ze swojej" przykładnej" pracy.A ja już coś na ten temat wiem!

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.