Wiadomości

  • 6 komentarzy
  • 12369 wyświetleń

Polonez kontra opel na 65


Kierujący polonezem zjechał na przeciwległy pas ruchu, gdzie zderzył się z oplem. 36 -letnia pasażerka astry oraz jej 6 letni syn trafili do szpitala. Szczegółowe okoliczności i przyczyny zaistniałego wypadku wyjaśniają monieccy policjanci.

W miniony poniedziałek (29 IV) ok godz. 19.00 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Mońkach otrzymał telefoniczne zgłoszenie o wypadku drogowym na trasie Goniądz – Mońki, krajowej "65". Ze wstępnych policyjnych ustaleń wynika, że jadący od strony Goniądza 78- letni kierujący polonezem, na prostym odcinku drogi z nieustalonych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu, gdzie zderzył się z jadącym z naprzeciwka oplem astra, który zjechał do przydrożnego rowu i dachował. Obaj pochodzący z Goniądza kierujący byli trzeźwi. 36- letnia pasażerka astry oraz  jej 6–letni syn, z obrażeniami ciała trafili do szpitala. Szczegółowe okoliczności i przyczyny zaistniałego wypadku wyjaśniają monieccy policjanci - KWP w BiałymstokuKomentarze (6)

Zasłabł dziadek czy co? Kierowcy po 70-tce powinni przechodzić coroczne badania lekarskie tak jak samochody przegląd techniczny w celu dopuszczenia do ruchu!!!Trasa Osowiec- Mońki to jest 65,a Goniądz-Mońki to nie ma numeru drogi bo to droga boczna przez wioski.

moim zdaniem osoby, które kończą 75 lat i otrzymują z racji wieku zasiłek pielęgnacyjny(zasiłek taki otrzymują osoby niepełnosprawne) powinni mieć zabierane prawo jazdy

ona byla pasazerka a jej syn nie byl? Mamy prezydentow, premierow i papiezy po 70tce. Moze tez= ich na badania skierowac?

Papieże, prezydenci i premierzy nie prowadzą samochodów. Ich wożą i to z obstawą.

do obserwatora. Tobie już są potrzebne badania specjalistyczne i to szybko aby powstrzymać dalszy rozwój upośledzonego myślenia

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.