Kultura i rozrywka

  • 4 komentarzy
  • 12990 wyświetleń

Półkolonie letnie 2011

Miasto Grajewo w porozumieniu z grajewskimi parafiami organizuje dzieciom i młodzieży letni wypoczynek. 

 

W najbliższą sobotę - 25 czerwca rozpoczną się kolonie zorganizowane przez Miasto w porozumieniu z parafią pw. Trójcy Przenajświętszej w Grajewie. Wówczas 100 uczniów grajewskich szkół w wieku od 8 do 16 lat wyjedzie na tydzień do miejscowości Kłanino.

 

W ramach współpracy Miasta z parafią pw. Matki Boskiej Nieustającej Pomocy w Grajewie organizowane są półkolonie letnie na terenie parafii, w których ma uczestniczyć prawie 300 uczniów z Grajewa w wieku od 8 do 15 lat.  Półkolonie odbywać się będą w terminie od 27 czerwca do 2 lipca 2011 r.

 

Natomiast dzięki współpracy Miasta z parafią pw. Świętego Ojca Pio w Grajewie 11 lipca br. ok. 50.  uczniów w podobnym przedziale wiekowym wyjedzie do miejscowości Baliki koło Nowogrodu na sześciodniowy wypoczynek.

 

Porozumienia zawarte między Miastem a poszczególnymi grajewskimi parafiami zakładają m.in. realizowanie treści Miejskiego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii.

 

www.grajewo.pl

środa, 18 maja 2022

Koncert z okazji Dnia Matki

środa, 18 maja 2022

Wieści z SP nr 1

Komentarze (4)

Lubię to... zorganizowanie!
Tak trzymać!

moja corka wyjechala na te polkolonie dzwoni co 15 min< jest pod wrazeniem > bardzo jej sie tam podoba

Moj syn rowniez uczestniczy w koloniach, jest bardzo zadowolony z wyjazdu z Ksiedzem Lukaszem. Juz wspomnial ze za rok pojedzie ponownie. W koncu jest ktos kto robi cos wspanialego dla dzieci!

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.