poniedziałek, 29 listopada 2021

Wiadomości

  • 5 komentarzy
  • 3524 wyświetleń

Policjanci znaleźli się w odpowiednim miejscu i czasie

Policjanci z Posterunku Policji w Szczuczynie znaleźli się w odpowiednim miejscu i czasie. Mundurowi zauważyli ogień i dym wydobywający się z poddasza jednego z domów  w Świdrach-Awissa. Wspólnie z domownikami, których zaalarmowali, gasili pożar do czasu przyjazdu strażaków. Na szczęście nikomu nic się nie stało i dzięki natychmiastowej reakcji udało się uratować rodzinny dorobek życia.


W niedzielę, policjanci z Posterunku Policji w Szczuczynie sierżant Tomasz Laskowski i sierżant Arkadiusz Sobolewski, podczas patrolowania jednej z wsi w tej gminie, zauważyli pożar domu. Ogień i gęsty, czarny dym wydobywał się z okna na poddaszu oraz dachu. Domownicy zajęci pracą w gospodarstwie nie zauważyli zagrożenia. Dopiero spostrzegli, że coś się dzieje jak na posesji zobaczyli policjantów. Mundurowi nie czekając ani chwili, wyciągnęli z samochodu gaśnicę i wbiegli do domu. Kiedy upewnili się, że nikt nie został w budynku, weszli na poddasze, gdzie znajdowało się źródło ognia. Policjanci wspólnie z domownikami gasili pożar do czasu przyjazdu strażaków. Ich wstępne ustalenia wskazują, że prawdopodobną przyczyną pożaru mogło być zwarcie instalacji elektrycznej na poddaszu. Na szczęście w tym zdarzeniu nikt nie ucierpiał, a dzięki natychmiastowej reakcji udało się szybko zażegnać niebezpieczeństwo i uratować rodzinny dorobek życia. - KPP w Grajewie

 

poniedziałek, 29 listopada 2021

Uwaga kierowcy - ślisko na drogach w regionie!

Komentarze (5)

Takie policjanty to jo - a nie tylko mandaty za zle zaparkowane samochody. Gratulacje.

I teraz konkurs Milicjant który Ci pomógł !

Najlepsi policjanci brawo!!!

Albo udział w konkursie na dzbana komentarzy roku

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.