Wiadomości

  • 4 komentarzy
  • 4106 wyświetleń

Policjanci zatrzymali kolejne 4 osoby poszukiwane

Grajewscy policjanci zatrzymali w weekend 4 poszukiwanych.

Pierwsza osoba wpadła w sobotę przed południem. Policjanci zauważyli na jednym z grajewskich osiedli mężczyznę, który na widok radiowozu chciał schować się za pobliskim budynkiem. Już po chwili zaskoczony 43-latek był w rękach mundurowych. Okazało się, że mężczyzna jest poszukiwany za niepłacenie alimentów. Mężczyzna trafił do aresztu, gdzie spędzi 9 najbliższych miesięcy.

Kolejny zatrzymany wpadł w ręce policjantów grajewskiej „patrolówki” w niedzielę tuż przed 7.

Mężczyzna miał do odbycia karę 4 dni aresztu za drobną kradzież. Z kolei 39-latek za to samo przewinienie spędzi „za kratkami” 45 dni. Mężczyzna wpadł w ręce szczuczyńskich dzielnicowych na jednej z ulic miasta.

`Ostatni z "weekendowych" poszukiwanych został zatrzymany również przez dzielnicowych z Posterunku Policji w Szczuczynie. 56-latek był poszukiwany przez sąd za spożywanie alkoholu w miejscu niedozwolonym. Mężczyzna trafił do aresztu, gdzie spędzi kilka najbliższych dni. - opisuje KPP w Grajewie

Komentarze (4)

Czytami coś mi nie pasuje. Za kradzież lub nie płacenie alimentów mamy utrzymywać ich z naszych podatków?

Prawdziwe sukcesy policji.Panowie dalszych sukcesów przed wami sezon rowerowy.

Brawo !!! Czytając artykuł cały czas czułem te napięcie

Jacy policjanci tacy poszukiwani :) tego od zniczy dalej szukają??

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.