Wiadomości

  • 9 komentarzy
  • 2729 wyświetleń

Policjanci minionej doby zatrzymali 5 przemytników ludzi

Tylko minionej doby policjanci zatrzymali kolejnych pięciu przemytników ludzi. Wszyscy byli cudzoziemcami. W autach pięciu z nich przewożonych było łącznie 18 nielegalnych migrantów. Mieli być wywiezieni do zachodnich krajów Unii Europejskiej. Po zatrzymaniu przemytnicy trafili do aresztów, a migranci zostali przekazani Straży Granicznej.

Na podlaskich drogach bez większych zmian. Patrole policyjne zatrzymują praktycznie każdego dnia i nocy kolejnych przemytników, którzy liczą na szybki zarobek przewożąc nielegalnych migrantów do krajów zachodnich Unii Europejskiej. Widać zmianę taktyki przemytników, ponieważ z podlaskich dróg zniknęły w większości busy, w których można pomieścić było więcej osób, a zastąpiły je auta osobowe, wzbudzające zdecydowanie mniej podejrzeń funkcjonariuszy.

Od początku kryzysu migracyjnego policjanci w Podlaskiem zatrzymali już 324 osoby, w związku z pomocnictwem przy nielegalnym przekraczaniu granicy. Kurierzy chcieli przewieźć 1353 osoby.

piątek, 21 stycznia 2022

Zima zaatakowała kolejny raz

Komentarze (9)

Gdyby służby amerykańskie tak pilnowały emigrantów z Polski to dzisiaj w Polsce byłoby nas 2 mln więcej, no i dużo naszych umarłby na granicy USA.

Poldek - co ty wygadujesz ? Jedź do Meksyku i spróbuj przekroczyć granicę z USA, deportacja to najłagodniejsza kara...

Do Poldka - żeby wjechać do Stanów trzeba było mieć wizę i jakoś po przylocie nikt nie rzucał kamieniami i granatami hukowymi. Ludzie jechali tam żeby pracować a nie leżeć do góry pępkiem i czekać na socjal.

Może gdyby Polak siedział na zasiłku,obcinał puste łby takie jak Twój i narzucał dookoła swoją religię,to wtedy by zamknęli.Ale byliśmy i jesteśmy tanią siłą roboczą do najgorszej pracy ,więc lepiej pomyśl nawet trzy razy ,zanim coś na[piszesz

poldek puknij się w łeb, nasi wyjeżdżali bez pomocy putina i łukaszenki, nie byli przerzucani przez reżim pod granice danego państwa, nie jechali całymi tabunami, z małymi dziećmi,i nie koczowali, nie zdobywali siłą granicy, a Polaków za granicą jest na pewno więcej niż 2 mln

Poldek, co ty chrzanisz. To były inne czasy. Spróbuj teraz prześlizgnąć się przez granicę meksykańską. Chyba naszpikowany ołowiem. Takie są czasy, że migracja ludzi jest przeogromna i każde państwo mocno strzeże swoich granic. Szkoda że tego nie rozumiesz.

Nikt nie zasługuje na śmierć w lesie. Katolicy obudźcie w sobie miłość bliźniego. To Wasz obowiązek.

Poldek nie katolik ale litosciwy dużo pisze nic nie robi. A począć o aresztowaniu przemytników to po Grajewie jeżdziło dwóch czernawych niebieskim Sharonem i na grajewskich blachach

Obrona polskiej granicy to wg różnych poldkow głupota, chore poprawności polityczne to samozagłada

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.