wtorek, 28 maja 2024

Wiadomości

  • 1 komentarzy
  • 9052 wyświetleń

Policja-akcja "Znicz"

W dniu 29 października 2004 na terenie działania KPP w Grajewie rozpoczynają się w wzmożone działania pod kryptonimem Znicz 2004 ukierunkowane na zapewnienie bezpieczeństwa zarówno kierującym pojazdami jak i pieszym oraz osobom odwiedzającym groby. W dniu 1 listopada 2004 będzie zmieniona organizacja ruchu na odcinku ulicy Puławskiego do skrzyżowania z ulicą Szkolną tj. od wyjazdu z parkingu. Rejon cmentarza będzie patrolowany przez policjantów przy bramie wejściowej głównej na cmentarz, znajdował się będzie stały posterunek służbę będą pełnili policjanci ruchu drogowego. Na długości parkanu, ogrodzenia cmentarza również będzie zakaz postoju pojazdów. Zwracamy się z apelem aby osoby przyjeżdżające pojazdami nie pozostawiały przedmiotów tj. torebek, rzeczy wartościowych, gdy będą udawali się na groby.

KPP Grajewo

poniedziałek, 27 maja 2024

Komunikat UM w Grajewie

Komentarze (1)

Wescie sie za droge z Grajewa do Rajgrodu bo tam swiry jerzdza.Jestem mlodym kierowca i mi sie do grobu nie spieszy, a bedzie teraz napewno durz ruch i durzo wariatow.WESCIE SIE DO ROBOTY :)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.