wtorek, 28 maja 2024

Wiadomości

  • 8 komentarzy
  • 7156 wyświetleń

Policja. Kia Ceed w nowym oznakowaniu

Do łomżyńskich policjantów trafił nowy radiowóz Kia Ceed. Auto w nowym oznakowaniu posiada silnik benzynowy o pojemności 1482 cm3 i mocy 160 koni mechanicznych. Radiowóz ma nowy wzór oznakowania. Do dotychczasowego dodane zostały jaskrawe, żółto-zielone kolory, które sprawiły, że pojazd jest bardziej widoczny.

Oprócz zmiany kolorystyki doszła także zwiększona liczba świateł ledowych. Wszystko po to, aby policjanci podróżujący nowymi radiowozami byli bezpieczniejsi. Samochód wyposażony jest w czujnik systemu bezpieczeństwa i kamerę cofania. Koszt pojazdu to 150 tysięcy złotych.

Radiowóz będzie służył policjantom z wydziału ruchu drogowego, którzy na co dzień dbają o bezpieczeństwo na drogach.

 

 

 

KWP w Białymstoku

poniedziałek, 27 maja 2024

Komunikat UM w Grajewie

Komentarze (8)

ROWERY pokupować a nie tekie drogie samochody.

Kameleon niech wzystkie kolory zmienią

No to teraz schować mi radiowoza do garażu!

Policja - wielki gmach jest, straż pożarna jest, sąd - wielki gmach jest. Jednostka wojskowa będzie. Kiedy będzie więzienie? Do kompletu władzy totalitarnej tylko tego brakuje.

I to jest wypasiona furka. Zwykłe wyposażenie chodzi w tym modelu po ok. sto patoli. Zatem pięć dyszek to luksusy we wnętrzu by funkcjonariuszom nie chciało się wysiadać.

Kazik - z tym totalitaryzmem to nie popadałbym w "przesadyzm", aczkolwiek poniekąd masz rację, jednak trzeba też brać pod uwagę fakt, że na całym świecie postępuje pełzający lewacki totalitaryzm, który cały czas małymi krokami posuwa się dalej i dalej. Myślisz, że Polska będzie jakąś oazą wolności i swobód obywatelskich? Ja myślę, że nie ma na to szans.

Filozof grecki, największe możliwości w rozwoju osobowości daje wolność, przekłada się to podobnie na kraj , im więcej wolności tym kraj rozwija się szybciej. Zatem ograniczanie wolności zawsze w konsekwencji prowadzi do biedy. Oczywiście dla złodziei nie jest to wcale istotne. Tu i teraz nakraść jak najwięcej, a po nich chociażby potop.

nie wiedziałem że od zamontowania kilku ledowych lampek auto jest bezpieczne a producenci prześcigają sie w wymyślaniu jakiś poduszek i innych rzeczy :)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.