niedziela, 21 kwietnia 2024

Wiadomości

  • 3 komentarzy
  • 13101 wyświetleń

Policja zatrzymała policjantów

Dzisiaj policjanci z Biura Spraw Wewnętrznych KGP zatrzymali trzech funkcjonariuszy (dwóch sierżantów i posterunkowego) z sekcji ruchu drogowego Komendy Powiatowej Policji w Mońkach. Zatrzymania mają związek z podejrzeniem przyjęcia korzyści majątkowej i niedopełnieniem obowiązków służbowych w celu osiągnięcia korzyści majątkowej.

Zatrzymani zostali doprowadzeni do prokuratury. Jeżeli potwierdzi się zarzut przyjęcia łapówki poniosą konsekwencje prawne i zostaną usunięci z pracy.

W dalszym ciągu będziemy bezwzględnie ścigać i zwalczać wszelkie przypadki łamania prawa przez funkcjonariuszy. Wstydzimy się takich ludzi i nie chcemy ich w naszych szeregach.

Nie ma miejsca w Policji dla osób, które łamią prawo zamiast stać na jego straży. Oczyszczając honor i godność policjanta każdy taki przypadek będziemy piętnować i szeroko upubliczniać.

sierż. Kamil Tomaszczuk

niedziela, 21 kwietnia 2024

ROD "Oaza" - OGŁOSZENIE

Komentarze (3)

rewolucja pożera własne dzieci. Tyle się służb namnożyło, że będą się wyłapywać nawzajem bo przestępcy bądź wyjechali już dawno za granicę, bądź są zbyt sprytni żeby dali się złapać.

Przecież całe zycie RUCH DROGOWY w Policji był PAńSTWEM W PAńSTWIE. rOBILI CO CHCIELI, MIELI WSZYSTKO - kasę też.
Tyle wody upłynęło a czasy dla nich sie nie zmieniły.

Prawie kazdy bierze jakas korzysci taki jest swiat .Szkoda tych policjantow napewno maja rodziny i teraz pozostana bez pracy pozdrawiam:(

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.