czwartek, 7 grudnia 2023

Wiadomości

Policja szuka świadków

 Policjanci poszukują świadków zdarzenia drogowego na trasie Bogusze – Grajewo

Policja poszukuje świadków zdarzenia drogowego, do którego doszło 23 lipca 2016r. około godziny 16:30 na trasie Bogusze – Grajewo.

Policjanci poszukują świadków zdarzenia drogowego, do którego doszło 23 lipca 2016r. około godziny 16:30 na trasie Bogusze – Grajewo. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierująca samochodem Kia Rio jadąc w kierunku Grajewa zjechała na pobocze, po czym uderzyła w betonowy przepust wodny.

Zwracamy się z prośbą do wszystkich osób, które były świadkami tego zdarzenia o kontakt osobisty z Komendą Powiatową Policji w Ełku ul. Chopina 10, telefoniczny pod numerem  87 621 82 00, 997 lub bezpośrednio z policjantem prowadzącym postępowanie tel. 87 621 81 02.

 

Kronika 997

Policjanci zatrzymali 25-latka, który na plaży wybijał szyby w samochodach i niszczył karoserię. Mężczyzna swoje chuligańskie działanie tłumaczył działaniem alkoholu. Kodeks karny za zniszczenie mienia przewiduje karę do 5 lat pozbawienia wolności. 

Policjanci otrzymali zgłoszenie o zniszczeniu 4 samochodów zaparkowanych w pobliżu plaży w gminie Kalinowo. Właściciele poinformowali, że nieznany im człowiek kopał i uderzał w ich pojazdy powodując wybicie kilku szyb i liczne uszkodzenia powłoki lakierniczej. W sumie straty oszacowano na ponad 2.400 zł. 
Policjanci przesłuchali pokrzywdzonych i osoby, które mogły mieć jakąkolwiek wiedzę na ten temat. W toku prowadzonych czynności policjanci ustalili, kto może być odpowiedzialny za te zniszczenia. 25-latek został zatrzymany i usłyszał zarzut zniszczenia mienia. Mężczyzna nie kwestionował swojej winy. Swoje agresywne zachowanie tłumaczył silnym działaniem alkoholu. 
Zniszczenie mienia zagrożone jest kara do 5 lat pozbawienia wolności.

czwartek, 7 grudnia 2023

Grajewo. Konsultacje społeczne

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.