Wiadomości

  • 2 komentarzy
  • 34226 wyświetleń

Policja szuka informacji

Prokuratura Okręgowa w Łomży rozpoczęła śledztwo w sprawie śmierci noworodka, którego ciało znaleziono 8 maja br. na terenie Zakładu Przetwarzania i Unieszkodliwiania Odpadów w Czerwonym Borze.

Śledczy podają, że na miejscu zdarzenia dokonano czynności procesowych z udziałem prokuratora. 11 maja 2020 roku w Zakładzie Medycyny Sądowej w Białymstoku przeprowadzono oględziny zwłok. Ustalono, iż przyczyną zgonu noworodka był uraz wielomiejscowy.

Ze względu na dobro śledztwa prokuratura nie podaje więcej informacji.

__________
Policja szuka osób, które mogą mieć informacje pomocne w śledztwie dotyczącym zabójstwa noworodka, którego zwłoki znaleziono przed tygodniem na wysypisku odpadów w Czerwonym Borze. 

Czynności w sprawie prowadzi Komenda Wojewódzka Policji w Białymstoku. Wszystkie osoby, które mogą mieć wiedzę na w/w temat, proszone są o kontakt pod numerami telefonów 85 670 31 20; 85 670 21 92 lub numerem alarmowym 112. Każda przekazana policjantom informacja, nawet anonimowa, zostanie dokładnie sprawdzona.

Pogrzeb dziecka odbędzie się 18 maja br. na cmentarzu komunalnym w Zambrowie. W przypadku osób o nieustalonej tożsamości i miejscu zamieszkania, obowiązek pochówku spoczywa na gminie, na której terenie znaleziono zwłoki.

 

piątek, 27 marca 2026

Wielkanoc 2026 - życzenia!

Komentarze (2)

Bez komentarza,po prostu brak słów...

Co za kobieta jeśli ją tak można nazwać.Mogla oddać maleństwo do okna życia a nie na śmietnik. Jak żyć do końca swoich dni z takim ciężarem. Szok

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.