wtorek, 27 lutego 2024

Wiadomości

  • 9 komentarzy
  • 13026 wyświetleń

Policja kontroluje pieszych

5 mandatów, 13 pouczeń - to efekt policyjnej kontroli ruchu pieszego w centrum Grajewa. Funkcjonariusze z drogówki karali za niezgodne z prawem przechodzenie przez ulicę.  

Pięć osób, które próbowały ominąć stalowe barierki, aby dostać się na drugą stronę jezdni zapłaci mandaty w wysokości 50 zł. Dodatkowo policjanci słownie pouczyli trzynaście osób, które na widok funkcjonariusza odstąpiły od wtargnięcia na ulicę.

- Ukarani za nieprawidłowe przechodzenie na drugą stronę ulicy, najczęściej tłumaczą się pośpiechem. Jak mówią spieszą się do szkoły, pracy, czy domu. Nie stwierdziliśmy przypadku przechodzenia przez pasy na czerwonym świetle, za co grozi mandat w wysokości 200 zł - powiedział sierż. szt. Cezary Waszkiewicz (foto), z drogówki KPP w Grajewie.

Adam Mazurek, e-Grajewo.pl

poniedziałek, 26 lutego 2024

Opel wbił się bagażnikiem w drzewo

poniedziałek, 26 lutego 2024

Mlekpol na Techmilk 2024

Komentarze (9)

może niech karają i spisują naprawde tych którzy przewinili....

No ja takie cosś popieram, bo ludzie powinni się nauczyć przechodzić normalnie, ale i jak ktoś wtargnie na pasach wprost pod koła bo że na przejściu jest, też trzeba pomyśleć bo samochód nie wychamuje, popieram takie akcje w 100%

tak powinni karac za przechodzenie w miejscach nie dozwolonych, ostatnio dziewczyna wbiegla mi wprost na samochod!!!!

Dobrze-tak trzymać - karać i nauczyć kultury przechodzenia przez jezdnie , ale i więcej chodników w grajewie - bo ogromne braki - i więcej świateł na skrzyżowaniach

a co z kierowcami, którzy nie zatrzymują się na przejściu. ostatnio widziałam jak wyprzedzał na przejściu koło CTO... no tak, ale takich trudniej dogonić...

Więcej sygnalizacji w Grajewie,a potem dziwic sie ludziom o nieprawidlowe przechodzenie przez jezdnie.Na ul.Wojska Polskiego to juz nie ma mowy o przejsciu na drugą stronę.Stoje,stoje.... uff dzięki jakiś dzentelmen zatrzymuje sie i to nie z naszą rejestracją.Mało takich.Czy ktoś analizuje te nasze komentarze?Nowy burmistrz to moze i nowe załozenia na nadchodzącą 4-letnią kadencje??Grajewo nic nie dba o dobro mieszkańców a szkoda.Mamy tak blisko rozwijające się miasto-Ełk a jak jeszcze niedawno ono wyglądało? a Grajewo stoi w miejscu.Powinno sie powazne inwestycje prowadzic i je realizowac,takie które sa dobre dla ogółu a nie dla garstki jak np.stadion,nie kazdy z niego korzysta.Trzeba sie bardziej starac o dotacje Unijne!!! a naprawde warto.Zawiedziony Grajewianin :(((

karać karać karać!!!! a kto bedzie karał policjantów za przekroczenia?Byłem świadkiem jak kierowca zatrzymał sie przepuścić kobietę a radiowóz minął auto i o mały włos nie potrącił kobiety??Hmm i co mozna na to powiedzieć?

A zdjęcia i personalia nietrzeźwych przechodniów podawać do publicznej wiadomości tak jak zdjęcia pijanych kierowców.
Są szkoły nauki jazdy może czas na szkoły nauki prawidłowego chodzenia po chodnikach, przejściach itp.

Policja powinna znaleść ambitniejsze zadania niż ściganie pieszych, a co do naszych kierowców to brak kultury! Gdzie nie ma śiateł to nasi "wzorowi" kierowcy jadą jak po przysłowiowych trupach do celu.Żaden nie zatrzyma sie przed pasami i nie przepuści pieszego!!Więc nie dziwi mnie wtargnięcie pieszych na jezdię.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.