997

  • 3 komentarzy
  • 8722 wyświetleń

Policja informuje

KOMENDA POWIATOWA POLICJI W GRAJEWIE
informuje o wybranych zdarzeniach zaistniałych na terenie jej działania w okresie czasu od 26.04-30.04.2004 roku
1. kradzież poprzez włamanie do samochodu osobowego
W nocy z 25/26.04.2004 roku w miejscowości Radziłów n/n sprawcy dokonali kradzieży samochodu osobowego m-ki Renault na francuskich numerach rejestracyjnych. Wartość strat oszacowana przez właściciela to 20 000 złotych. Sprawę prowadzą policjanci KPP Grajewo. Zwracamy się z gorąca prośbą do mieszkańców powiatu grajewskiego o informowanie Policji o swoich a spostrzeżeniach, uwagach dotyczących osób mogących dokonywać na terenie powiatu kradzieży samochodów. Każda nawet szczątkowa informacja może okazać się potrzebna w prowadzonych sprawach dotyczących kradzieży i włamań do pojazdów. Pamiętajmy, że każdy z nas możesz także takiej pomocy potrzebować.
2. zniszczenie mienia w wyniku działania ognia
W dniu 2S.04.2004 roku w Grajewie na ul. Elewatorskiej zaistniał pożar linii produkcyjnej w hali należącej do firmy Jarex. Przeprowadzone w tej sprawie czynności pozwoliły na ustalenie, zarzewia ognia powstało na trzeciej kondygnacji hali produkcyjnej a w wyniku pożaru pokrzywdzony nie był w stanie określić jakie straty poniósł z powodu gęstego dymu powstającego z gaszonej parafiny.

Miniony tydzień obfitować w bardzo dużą ilość interwencji załatwianych przez policjantów KPP Grajewo. Coraz większym problemem staje się pozostawiane bez nadzoru i stosownych zabezpieczeń w postaci kagańców - psy, Przypominamy miłośnikom zwierząt, iż powinni być wyposażeni wychodząc z psem na spacer w smycz i kaganiec. Rzeczy te nie powinny być w rakach właściciela a znajdować się na szyi psa.

KPP Grajewo dla e-Grajewo

środa, 3 czerwca 2020

Konkurs fotograficzny

niedziela, 20 sierpnia 2017

Kino pod chmurką!

Komentarze (3)

co do miłośników psów, to mogliby również sprzątać po swoich pupilach, bo na trawnikach zalega wiele psich odchodów co nie wygląda zbyt estetycznie. Władze Grajewa powinny wprowadzić nakaz sprzątania po psach i surowo karać przypadki nie stosowania tego przepisu...

Myslałem że kaganiec powinien znajdować się na pysku psa a nie na szyi?
Ale jak twierdzi policja, że na szyi to coś się wykombinuje............

Panie Marianie, odchody psie nie zalegają na trawnikach, one się po prostu rozkładają. Lepiej zająć się puszkami, plastikowymi butelkami i innymi śmieciami. Jeśli widok psich odchodów tak panu przeszkadza to proszę wziąść "sprawy we własne ręce" i do roboty!!!

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.