piątek, 23 lutego 2024

Wiadomości

  • 2 komentarzy
  • 8472 wyświetleń

Policja informuje

KOMENDA POWIATOWA POLICJI W GRAJEWIE
Informuje o wybranych zdarzeniach zaistniałych w okresie czasu od 19 do 20.03.2004 roku

Przywłaszczenie rzeczy
W miejscowości Miecze gm.Rajgród w dniu 28.04.2003 roku sprawca dysponując kluczykami od stacyjki ciągnika rolniczego i posiadając zezwolenie na korzystanie z ciągnika wbrew woli swojej córki, która jest prawną właścicielką gospodarstwa, przemieścił maszynę rolniczą w nieznane miejsce czym działał na szkodę swojej córki. Sprawę prowadzą policjanci KPP Grajewo

Kradzież z włamaniem
W dniu 19.03.2004 roku na os.Centrum w Grajewie doszło do kradzieży z włamaniem do piwnic bloku.
N/n sprawca dokonał kradzieży 75 sztuk słoików z różnymi przetworami oraz 30 kg ziemniaków. Ogólna wartość strat pokrzywdzonego to kwota 400 złotych.

Kradzież z włamaniem
W dniu 20.03.2004 roku jeden z mieszkańców Grajewa powiadomił o kradzieży z jego budynku gospodarczego znacznej ilości siatki ocynkowanej ogrodzeniowej, stalowych drzwi, form cembrowni, żeliwnego włazu do kanału. Ogólna wartość skradzionych przedmiotów to 1000 złotych. Sprawę prowadzą policjanci KPP Grajewo.

Zwracamy się z prośbą do mieszkańców Grajewa o informowanie tutejszej jednostki Policji o zdarzeniach mających wpływ na bezpieczeństwo i porządek publiczny jego mieszkańców.

Źródło KPP Grajewo

Komentarze (2)

Teraz trochę z innej beczki.Zwracam się z prośbą do panów policjantów .W końcu mamy wiosnę i na drogach jak co roku pojawia się coraz więcej rowerów.Rowerzyści jeżdżą jak chcą , ale co najgorsze po zmroku te rowery wogóle nie są oświetlone , więcej nawet nie posiadają świateł odblaskowych. Nie rozumiem dlaczego patrole nie zwracają na to uwagi. W kodeksie wyraźnie jest napisane jak powinien być oświetlony rower. Nie chodzi mi o to by gnębić rowerzystów( sam nim jestem i uwielbiam jeździć po zmroku ) , ale chodzi mi o to by uniknąć tragedi ,żeby nie potrzebnie cierpiał zarówno ,,niby sprawca ,, jak też poszkodowany.Mam nadzieję że mój apel odniesie jakiś skutek. Zakup oświetlenia to tylko parenaście , paredziesiąt złotych , a chronimy swoje zdrowie i życie .

na oś. tysiąc-lecia od samego rana codziennie dzieci , podkreślam dzieci palą papirosy piją piwo i palĄ MARIHUANE TAK JEST OD NIEPAMIETNYCH CZASOW A JA NAIWNA CZEKAM NA JAKĄŚ REAKCJE WŁADZ I POLICJI CZY JEST AZ TAK ŻLE

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.