997

  • 1 komentarzy
  • 9258 wyświetleń

Policja informuje

Komenda Powiatowa Policji w Grajewie informuje o wybranych zdarzeniach, które miały miejsce na terenie powiatu grajewskiego w okresie czasu od 27.02.2004r. do 29.02.2004r.

Uszkodzenia mienia
W nocy z 26/27.02.2004r. ok. godz. 2.20 na stacji paliw przy ul.Kopernika w Grajewie n/n sprawca-y dokonał uszkodzenia pięciu płotków ogrodzeniowych wystawionych na zewnątrz stacji tworzących tzw. Ogródek piwny. Wartość ogólna strat to 1000 zł.
Do chwili obecnej nie udało się ustalić sprawcy zniszczenia mienia. Dlatego też zwracamy się z prośbą do osób mogących udzielić pozytywnych informacji o darzeniu o nawiązanie kontaktu osobistego lub telefonicznego zapewniając jednocześnie pełną anonimowość. Nr telefonów 997, 2730212, 2730234, telefon zaufania 2722222.

Usiłowanie kradzieży z włamaniem
W nocy 27.02.2004r. w godz. 3.00-6.00 n/n sprawca-y dokonał rozcięcia plandek w naczepach pięciu samochodów ciężarowych zaparkowanych na parkingu niestrzeżonym przy stacji paliw „Silver” chcąc dokonać kradzieży towaru przewożonego ciężarówkami. Z uwagi na brak towaru kradzież się nie powiodła.
Z uwagi na to że szkodliwość powyższego czynu jest bardzo duża policjanci KPP Grajewo zwracają się o pomoc do osób mogących być świadkami zdarzenia bądź posiadających jakiekolwiek informacje dotyczące sprawy bądź sprawców.

Nielegalny połów ryb
W dniu 27.02.2004r. dzięki dobrej współpracy z Polskimi Związkiem Wędkarskim dokonano zatrzymania dwóch mężczyzn, którzy dokonywali nielegalnego połowu ryb za pomocą wędek podlodowych typu „klepy” na jeziorze Mierucie gm.Grajewo. Zabezpieczono do celów procesowych sprzęt służący do kłósownictwa.

Kradzież samochodu
W nocy z 27/28.02.2004r. n/n sprawcy wykorzystując porę nocną oraz brak dozoru, z parkingu osiedlowego usytuowanego w Szczuczynie przy bloku nr 1 na ul.Łąkowej dokonali kradzieży poprzez włamanie samochodu osobowego marki „Volkswagen” . Szacowana wartość strat właściciela to 20.000 złotych.
W powyższej sprawie trwają intensywne czynności zmierzające do ustalenia sprawców kradzieży prowadzone przez policjantów KPP Grajewo i PP Szczuczyn. Zwracamy się z gorącą prośbą do mieszkańców Grajewa i mieszkańców Szczuczyna o pomoc w ustaleniu sprawców kradzieży pojazdu. Jednocześnie przypominamy o właściwym zabezpieczeniu pojazdów parkowanych na osiedlach mieszkaniowych – parkingi niestrzeżone.

Zakupienie leków na fałszywe recepty
W dniu 27.02.2004r. zatrzymano dwóch mężczyzn, którzy posługiwali się sfałszowanymi receptami wykupując leki w aptekach na terenie Grajewa i Szczuczyna. Sprawcy podczas zatrzymania posiadali przy sobie leki zakupione w miejscowościach innych województw. Zatrzymanie sprawców przestępstwa nastąpiło we współpracy z policjantami Komendy Powiatowej Policji w Ełku.

Kradzież z włamaniem do sklepu
W nocy dnia 28.02.2004r. dzięki informacji pochodzącej od osoby anonimowej dokonano zatrzymania na gorącym uczynku kradzieży z włamaniem do sklepu spożywczego „Grażynka” na os.Południe w Grajewie dwóch sprawców przestępstwa. Sprawcy po wybiciu szyby wystawowej dokonali kradzieży chipsów w paczkach o nazwie „LAYS” w ilości 30 szt. Ogólnej wartości 58.50. Za okazana pomoc w udzieleniu informacji z zdarzeniu chcemy serdecznie podziękować. Prosimy społeczeństwo Grajewa o udzielanie informacji mogących mieć wpływ na zachowanie i polepszenie stanu bezpieczeństwa w Naszym mieście oraz na terenie naszego powiatu.

W dniach 27.02.2004r. – 29.02.2004r. policjanci KPP Grajewo, Posterunku Policji w Szczuczynie, Posterunku Policji w Rajgrodzie i Posterunku Policji w Radziłowie przeprowadzili 34 interwencje policyjne z czego 24 na terenie m.Grajewa, 10 na terenie innych gmin.
Źródło: KPP w Grajewie

środa, 3 czerwca 2020

Konkurs fotograficzny

niedziela, 20 sierpnia 2017

Kino pod chmurką!

Komentarze (1)

To aż tyle sie dzieje w tym naszym Grajewie ???

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.