Sport

Półfinał krajowy w tenisie

Dnia 28.11.2004 r. w hali MOS i R w Grajewie rozegrane zostały Mistrzostwa Grupy Zachodniej w Drużynowym Tenisie Stołowym dziewcząt i chłopców w ramach IGRZYSK. Startowało 8 zespołów dziewcząt i 12 zespołów chłopców. Zawody rozegrano systemem do dwóch przegranych.


KOMUNIKATz Mistrzostw Grupy Zachodniej w Drużynowum Tenisie Stołowym dziewcząt i chłopców szkół podstawowychW dniu 27.11.2004 w hali MOSiR w Grajewie rozegrano półfinał krajowy drużynowego turnieju UKS-ów o Puchar PZTS dla województw mazowieckiego, podlaskiego, lubelskiego i warmińsko-mazurskiego. W turnieju wystartowało 9 drużyn młodszych i 12 starszych z 14 klubów.
Pierwsze 4 zespoły w obu kategoriach wywalczyły awans do finału krajowego i nagrodzone zostały pucharami , medalami i dyplomami. Każdy uczestnik zespołu otrzymał upominek od Spółdzielni Mleczarskiej „MLEKPOL„ w Grajewie.KOMUNITKAT KOŃCOWY PÓŁFINAŁU KRAJOWEGO DRUŻYNOWEGO TURNIEJU UKS-ów W TENISIE STOŁOWYM O PUCHAR PZTS ROZEGRANEGO W GRAJEWIE

foto rozgrywki - K.Kownacki

Konkurs - wygraj nagrodę...

środa, 6 grudnia 2023

Grajewo. III liga futsalu (8.12)

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.