Wiadomości

  • 12 komentarzy
  • 13089 wyświetleń

Polbruk na os. Południe

Nową nawierzchnię zyskają chodniki przy bloku nr 13,  na os. Południe w Grajewie. Dzięki staraniom Wspólnoty mieszkańców bloku pracownicy prywatnej firmy remontowo-budowlanej układają polbruk. Modernizacja chodników zakończy się jeszcze w tym tygodniu.

Tym samym osiedlowe chodniki utworzą ładny, kolorowy pierścień między budynkami. Swoją drogą ciekawe czy zarządcy dojdą wreszcie do wniosku, że warto by zagospodarować teren między blokami nr 13, a 45. Naszym zdaniem to np. idealne miejsce na plac zabaw.

e-Grajewo.pl

Komentarze (12)

niema leprzych tematow tylko polbruk

co tu nie napisza to zawsze jest ktos taki komu temat nie dogodzi;/ ojeju co za spoleczenstwo!

NIK-u polbruk to najlepszy temat jaki mógł się przydażyć. Niesie w sobie nutę patriotyzmu, jednocześnie odnosząc się do jego solidnych podstaw. Obywatele stąpający po nim będą mieli poczucie dobrze spełnionego, a jakże patriotycznego obowiązku. Dodatkowo nie upaplani po kostki w błocie lub pyle dnia codziennego mniej upodleni będą. Może ktoś kupi kwiatuszka, zaniesie do domu, albo zupa nie będzie za słona.

polbruk na dolnej!!!!

mmm...ludzie mamy polbruk :D bosko poczujcie ten klimat :D hehehe świetny temat :p mi sie bardzo podoba :) he!

a czemu ta sama prywatna firma wygrywa te przetargi,czy ma szczescie?

Trafny komentarz dotyczacy patriotyzmu sięgającego bruku(!?) Dobrze się dzieje w tej spółdzielni bo można będzie bez skręcenia nogi przejść się na spacer. Idąc za ciosem pozwolę sobie zwrócić uwagę, że brak jest zupełnie ścieżek rowerowych. Jazda rowerem po chodnikach wprawia w irytację pieszych, a poruszanie się bicyklem po ulicach jest coraz bardziej niebezpieczne. Oczywiście połączenie miasta ściezkami rowerowymi wymaga zaangażowania nie tylko spółdzielni z terenu miasta ale również samorządu miasta i gminy. Kawałek ścieżki rowerowej już mamy (do Toczyłowa) - warto dorobić resztę.
Pozdrawiam, GTC

nie ma leprzych tematów tylko >>>POLBRUK

moim zdaniem to super miejsce na plac zieleni jesli ktos chce plac zabaw niech zobaczy co sie dzieje na placu przy bloku nr 18 tam slychac tylko pisk i jest to miejsce spotkan dla mlodziezy nie dzieci

;/ zawsze cos sie nie podoba ;/ omg co za ludzie...;/

a jestem ciekaw kiedy to na ulicy 11 listopada ułożą obiecywany od lat chodnik z polbruku.może teraz po ostatnich wyborach coś sie ruszy w tej sprawie.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.