Kultura i rozrywka

"Poławiacze Pereł"

"Poławiacze Pereł" to program odkrywania talentów, który zrodził się z przekonania, że uzdolnieni młodzi ludzie są we wszystkich środowiskach - zarówno wielkomiejskich, jak i tych o niskim kapitale społeczno-ekonomicznym czy kulturowym. Pragniemy, by to nie miejsce, w jakim urodził się i wychowuje młody człowiek, determinowało jego przyszłość i życiowe wybory, lecz posiadany przez niego potencjał i możliwości, jakimi dysponuje. Oto w skrócie właśnie idea programu.


Starostwo Powiatowe w Grajewie wytypowało 5 uczestników do tego programu po 1 osobie z każdej ze szkół ponadgimnazjalnych. Zespół Szkół w Wojewodzinie reprezentowała MAGDALENA DAWIDOWSKA uczennica klasy III TRA , która wybrała sobie kampus literacki.


Minął już prawie miesiąc, a ja wciąż nie mogę zapomnieć… 18 lipca wróciłam z dwutygodniowego pobytu w szkole letniej „Poławiacze Pereł 2009”. Wyjazd zaliczam do kilku najbardziej udanych w moim życiu. Już pierwszy dzień pozbawił mnie złudzeń, że będzie można tam odpocząć…

 

ABY PRZECZYTAĆ DO KOŃCA KLIKNIJ więcej

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.