niedziela, 1 października 2023

Wiadomości

  • 7 komentarzy
  • 3279 wyświetleń

Pokaz "Jesienny ogień" na poligonie w Orzyszu

Ponad 10 tys. ludzi oglądało na poligonie w Orzyszu pierwszy w Polsce otwarty dla wszystkich dynamiczny pokaz wojskowy. W upale i tumanach kurzu widzowie oglądali pokazy wojsk lądowych, powietrznych i sił specjalnych.

 

Ponieważ wojskowe pojazdy i samoloty były bardzo głośne, publiczności rozdawano zatyczki do uszu, a także butelkowaną wodę i chleb. Każdy mógł bezpłatnie zjeść grochówkę.

Otwarty pokaz wojskowy zorganizowano w Polsce po raz pierwszy. Szef MON Mariusz Błaszczak przyznał, że pomysł na tego typu imprezę podpatrzył w Korei. W pokazie brali udział wyłącznie polscy żołnierze.

Komentarze (7)

Zamiast wrzucać przemówienie polityczne można było się pokusić o filmik z samych pokazów / ćwiczeń

Te śmigłowce to nasze, czy białoruskie? I żadnej linii nie zerwały?

Ile zapalników zgubili.

Byłem na poligonie na wystawie statycznej oraz na pokazie dynamicznym. Cała impreza zorganizowana profesjonalnie, aż się chce tam być.
Malkontentom nigdy nic nie pasuje.

Masz rację Obywatel, przemówienie typowe dla kacyka z PZPR, poziom poniżej 0. Ale cóż taka władza począwszy od Sołtysa do Prezydenta.

"Mariusz Błaszczak zaprasza.......... " Czyli to prywatna impreza , ze swoich pieniążków zorganizował .

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.