piątek, 8 grudnia 2023

Wiadomości

  • 6 komentarzy
  • 8769 wyświetleń

Pogotowie 999 - Apel

DO RADNYCH ORAZ WSZYSTKICH MIESZKAŃCÓW POWIATU GRAJEWSKIEGO

My, pracownicy Pogotowia Ratunkowego w Grajewie apelujemy o rozwagę przy podejmowaniu decyzji o zmianie statutu Szpitala Ogólnego w Grajewie, przynajmniej o jej odroczenie i przeprowadzenie konsultacji. W planach Dyrekcji Szpitala zawarta jest próba wprowadzenia prywatnej spółki pochodzenia zagranicznego, jako swego podwykonawcy świadczącego usługi pomocy dorażnej i ratownictwa medycznego na terenie powiatu.
Szpital posiada ofertę firmy gotowej wprowadzić na nasz teren sprzęt i pracowników z poza Grajewa. Jesteśmy zagrożeni utratą swych miejsc pracy na rzecz osób zamiejscowych, z
Np. Ełku lub innych miejscowości. Praca w Grajewie była by dla nich dodatkowym źródłem dochodu...


czytaj więcej...

Pracownicy Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego zatrudnieni w filii Grajewo


czwartek, 7 grudnia 2023

Grajewo. Konsultacje społeczne

Komentarze (6)

No tak starostwo chce szpital zniszczyć do końca.

JA JAKO MIESZKANIEC GRAJEWA MYŚLĘ ŻE INNI Z INNYCH MIAST POWINNI ZATRUDNIAĆ SIĘ W SWOICH MIASTACH A NIE ZABIER PRACE DLA LUDZI Z GRAJEWA .NARKA!!!!!!!!

czy w Grajewie nie ma pracownikow? zdecydowanie Tak !Wiec dlaczego starostwo chce za wszelka cene doprowadzic do tego by w naszym szpitalu pracowali ludze z innych miast? na pewno wystarczy tyle i u nas jest a nie sciagc kogos innego! widomo oni maja prace i sie nie martwia ze pozostali Nie wiec dla nich to nic...

Maj racje moze inna ekipa byla by lepsza niz ta co jest.poprostu opierdalaja sie :| co niektorzy

Pogotowie ma konkurencjęCo najmniej trzy szpitale w województwie – w Zambrowie, Grajewie i Siemiatyczach – dogadały się z firmą medyczną Falck. Tak wynika z ofert na leczenie w przyszłym roku, które trafiły do NFZ.


Ja jako mieszkaniec nie z Grajewa uważam , że szpital, a konkretnie pogotowie w Grajewie powinni zaorać !!!!!!!!!!!!!! Jeszcze nie spotkałem się z przypadkiem kiedy w prawidłowy sposób "obsłużono" jakiegoś mojego znajomego lub znajomą !!! To jest karygodne i nadaje się ta sprawa tylko do telewizji. Spotkałem się z przypadkiem kiedy młodego mężczyznę z krwawieniem z dziąsła wypuszczono w nocy ze szpitala i kazano szukać dentysty , bo nie byli w stanie nic zrobić !! Zaznaczam , że była godzina 22:00 !! Innym razem pojechałem z koleżanką , która zwichnęła nogę i nawet zdjęcia nie zrobili tylko kazali jakąś maścią smarować ! Po dalszej konsultacji u innego lekarza koleżanka nosi gips! Ciekawe co na to ten lekarz?! Mógłbym wymieniać bez końca takie przypadki. Będąc w szpitalu w Ełku (powiatowym czy wojskowym) człowiek czuje się naprawdę dobrze "obsłużony" , no i personel jest bardzo miły. Nie to co w Grajewie - stare wredne baby !!!!!!!!!!!! mające ciągle pretensje , że ktoś przychodzi i przeszkadza im kawkę popijać!!!

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.