Wiadomości

  • 6 komentarzy
  • 12623 wyświetleń

Podziękowanie dla Wójta

Nikt Was nie będzie pamiętać za myśli sekretne,


ale za czyny które dokonujecie,


 


dlatego też kierujemy wyrazy uznania i podziękowania Panu Wójtowi Stanisławowi Szleterowi oraz całej Radzie Gminy Grajewo, za tak szlachetne działanie skierowane w Blok Operacyjny naszego Szpitala.


Swoim działaniem uczyniliście – tak wiele, nie tylko personelowi zatrudnionemu w bloku, ale przede wszystkim pacjentom którym i my z racji posługi przynosimy ulgę w cierpieniu ratując życie.


Bo “jutro nie jest zagwarantowane nikomu, ani młodemu, ani staremu”.


Wasz czyn będzie służył pokoleniom i aby zyskał naśladowców.


Teraz jest czas byśmy zaznaczyli swoją ofiarność – bo Szpital jest dla całej społeczności – czyli nam wszystkim.


Raz jeszcze serdecznie dziękujemy.


 


Z poważaniem


Dyrektor Szpitala Ogólnego w Grajewie
Grzegorz Dembski

Komentarze (6)

napiszcie dokładniej co ten Wójt zrobil

Wy wójta się nie bójta!

aż miło popatrzeć i poczytać ;)SerdecznyPanie Wójcie !!! prosimy o coraz większe i częstsze działania w naszym mieście.Może skorzystamy z pomocy Unii Europejskiej, przecież jest wiele funduszy, które przy ich wykorzystaniu i po trosze budżetu państwa pozwolą na rozwijanie naszego miasteczka.

miastem niech sie zainteresuje burmistrz...wójt prężnie działa w gminie i skutecznie wykorzystuje pomoc z UE

wymiana okien myśle to też pożtyeczna sprawa , biznesmeni grajewscy co was niestać na jedno okno w szpitalu a zróbcie taki prezent szpitalowi to służy nam wszystkim a nie jednemu człowiekowi czy dyrektorowi on tu moze być tylko przejazdem a Szpital zostanie.

dzieki dla wojta za okna moze by tak ci nasi biznesmeni co dla tego szpitala zrobili a ten nasz poseł od mleka co zrobi dla szpitala pewnie znowu nic .A nasz burmistrz moze by ..zrobił

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.