W atmosferze wzruszenia i wdzięczności odbyły się uroczystości zakończenia roku szkolnego w gminnych placówkach oświatowych.
Był to wyjątkowy moment, podczas którego władze samorządowe Gminy Grajewo, przedstawiciele społeczności lokalnej, rodzice, uczniowie oraz współpracownicy mogli wyrazić swoją wdzięczność osobom, które przez wiele lat z oddaniem służyły edukacji i wychowaniu młodego pokolenia Gminy Grajewo.
Szczególne wyrazy uznania skierowano do Pani Marii Wioletty Sokołowskiej, która po dziesięciu latach kierowania placówką zakończyła pełnienie funkcji Dyrektora Przedszkola w Rudzie (2017–2026). Dzięki jej zaangażowaniu i trosce przedszkole było miejscem bezpiecznym, przyjaznym, otwartym na potrzeby najmłodszych mieszkańców Gminy Grajewo.
Podziękowania za pełnienie funkcji Dyrektora Szkoły Podstawowej w Danówku (2023-2026) odebrała również Pani Joanna Maszczyk. Jej praca i zaangażowanie przyczyniły się do rozwoju placówki oraz realizacji działań służących całej społeczności szkolnej.
Szczególnie wzruszającym momentem uroczystości było pożegnanie Nauczycieli przechodzących na zasłużoną emeryturę. Za lata pracy, przekazywaną wiedzę, życzliwość oraz udział w wychowaniu i kształceniu wielu pokoleń młodych mieszkańców Gminy Grajewo podziękowano:
- Pani Mirosławie Zawistowskiej (Przedszkole w Rudzie),
- Pani Ewie Glińskiej (Szkoła Podstawowa w Białaszewie),
- Pani Elżbiecie Maciejewskiej (Szkoła Podstawowa w Wierzbowie),
- Pani Jadwidze Dorocie Maciorowskiej (Szkoła Podstawowa w Wierzbowie).
piątek, 26 czerwca 2026
piątek, 26 czerwca 2026
Biuro Podróży
Restauracja
Pozycjonowanie
Dom Pogrzebowy
CentrumMateriałów
Pensjonat & SPA Rajgród
Stomatologia MedycynaEstetyczna
Szkoła Policealna
Pracuj.pl© Copyright 2026, Wszelkie prawa zastrzezone

Komentarze (0)