piątek, 26 czerwca 2026

Wiadomości

Podziękowania za lata pracy na rzecz oświaty Gminy Grajewo

W atmosferze wzruszenia i wdzięczności odbyły się uroczystości zakończenia roku szkolnego w gminnych placówkach oświatowych.

Był to wyjątkowy moment, podczas którego władze samorządowe Gminy Grajewo, przedstawiciele społeczności lokalnej, rodzice, uczniowie oraz współpracownicy mogli wyrazić swoją wdzięczność osobom, które przez wiele lat z oddaniem służyły edukacji i wychowaniu młodego pokolenia Gminy Grajewo.

Szczególne wyrazy uznania skierowano do Pani Marii Wioletty Sokołowskiej, która po dziesięciu latach kierowania placówką zakończyła pełnienie funkcji Dyrektora Przedszkola w Rudzie (2017–2026). Dzięki jej zaangażowaniu i trosce przedszkole było miejscem bezpiecznym, przyjaznym, otwartym na potrzeby najmłodszych mieszkańców Gminy Grajewo.

Podziękowania za pełnienie funkcji Dyrektora Szkoły Podstawowej w Danówku (2023-2026) odebrała również Pani Joanna Maszczyk. Jej praca i zaangażowanie przyczyniły się do rozwoju placówki oraz realizacji działań służących całej społeczności szkolnej.

Szczególnie wzruszającym momentem uroczystości było pożegnanie Nauczycieli przechodzących na zasłużoną emeryturę. Za lata pracy, przekazywaną wiedzę, życzliwość oraz udział w wychowaniu i kształceniu wielu pokoleń młodych mieszkańców Gminy Grajewo podziękowano:
- Pani Mirosławie Zawistowskiej (Przedszkole w Rudzie),
- Pani Ewie Glińskiej (Szkoła Podstawowa w Białaszewie),
- Pani Elżbiecie Maciejewskiej (Szkoła Podstawowa w Wierzbowie),
- Pani Jadwidze Dorocie Maciorowskiej (Szkoła Podstawowa w Wierzbowie).

piątek, 26 czerwca 2026

Tylko do 30 czerwca wnioski o 800 plus

piątek, 26 czerwca 2026

Obwieszczenie Starosty Grajewskiego

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.