poniedziałek, 26 lutego 2024

Wiadomości

  • 22 komentarzy
  • 10426 wyświetleń

Podwyżki dla urzędników

Radny powiatu Antoni Cybula w 2004 roku podczas jednego z ostatnich posiedzeń Komisji budżetowej zaproponował oraz przeforsował przeznaczenie ponad 10 tys. zł na podwyżki dla pracowników starostwa grajewskiego w 2005roku.

Pieniądze pierwotnie miały być skierowane za modernizację Przychodni Rejonowej w Szczuczynie.


RADNI POWIATU GRAJEWSKIEGO

JAN CIECIERSKI
ANTONI CYBULA
KAZIMIERZ CZYŻEWSKI
STANISŁAW KOSSAKOWSKI
ZYGMUNT KRUSZYŃSKI
EUGENIA KULESZA
DARIUSZ LATAROWSKI
DARIUSZ LEOŃCZYK
JÓZEF T. MALINOWSKI
JERZY J. NIKLIŃSKI
ALICJA RUTKOWSKA
JAN STRZELCZYK
JAN WOJEWODA
RYSZARD WOLWARK
ALINA U. ZAWADZKA
ROBERT ZIEMKIEWICZ
JAROSŁAW AUGUSTOWSKI

e-Grajewo.pl

poniedziałek, 26 lutego 2024

Opel wbił się bagażnikiem w drzewo

poniedziałek, 26 lutego 2024

Mlekpol na Techmilk 2024

Komentarze (22)

Brawo panie Antoni!!!
Ciekawe kiedy boraski zuci aslo PROPONUJE PODNIESC POBORY PRACOWNIKOM!!! ????
czekam na odpowiedz

A komu jest potrzebna ta modernizacja przychodni w Szczuczynie , po co w nią inwestować , niech się rozleci . Natomiast Starostwo jest zakładem produkcyjnym i to ono wyprodukowało nadwyżkę i ona należy się do podziału dla pracowników tego przybytku . Panie Cybula zastanów się pan i powiedz pan tak szczerze kto z zakładów produkcyjnych w Grajewie tzn. z pracowników niższego szczebla w ostatnich latach dostał podwyżkę , każdemu pracownikowi chcielibyście dać jak najmniejszą płacę , a jeszcze lepiej żeby to był murzyn i pracował za talerz zupy , ale co tam budżetówka zawsze miała się dobrze , ale powiedz pan z czyich to pieniędzy no się pytam z czyich , tak , tak , z podatników , a tu to trzeba zasłużyć na to i bynajmniej być operatywniejszym i być przychylnym dla petenta . Pozdrawiam i życzę panu ażeby takowe podwyżki sponsorował pan z własnej kieszeni , a nie z kieszeni podatników.

To jest kpina, że pracownicy Starostwa, ludzie z wyższym wykształceniem, zarabiają tam po 850 zł BRUTTO!!! .......

Jeśli tą podwyżkę dostaną najniżej zarabiający to w porządku ale jeśli nie to oszustwo.

Każdy pracodawca powinien dbać o swoich pracowników, niestety niektórzy tego nie rozumieją. ... To smutne...

Do Diogenes:Może wskażesz osobę, która tyle zarabia,bo ja wiem ,że jest to dużo więcej!Chodzi oczywiście o osoby z wyższym wykształceniem i jakimś ...stażem,a nie o ludzi, którzy opowiadają o sobie dużo dodając.......

Słyszałem, że radny Ziemkieiwcz w listopadzie 2004 r. proponował obniżki diet radnych z przeznaczeniem na podwyżki dla pracowników starostwa. Był jedynym głosującym za takim rozwiązaniem. Kilkoro radnych wstrzymało się od głosu.

moze czas zrozumiec ze pelnienie funkcji publicznych musi miec zwiazek z powolaneim i checia pomocy innym, a nie napelnianiem wlasnej sakwy ......

jeszcze wam mało BARANY.ne macie nawet odrobiny honoru dla tych ludzi na zasiłkach

DO Safony:z tego co słyszałem to w starostwie na takich samych stanowiskach jeden zarabia 900 brutto a drugi 1600 brutto. Dlaczego tak jest? Czy ci pracujący za 900 nie umieją pracować ? A może nie o to chodzi?

dlaczego Wileka Cenzura E-grajewo nie opublikowala dalszej czesci mojej poprzedniej wypowiedzi, czyzby byla zbyt prawdziwa? a moze w owej Cenzurze siedza zwolennicy pana cebuli i poczuli sie w obowiazku stanac po jego stronie?

Mnie bardziej ciekawi, jak to jest możliwe w państwie prawa, aby radny skazany prawomocnym wyrokiem Sądu nadal piastował swoją funkcję?! Skandal! I do tego lekarz...

Pracodawca nie może nigdy zapominać o jednej zasadzie: jaka płaca - taka praca! Ile można oczekiwać od pracownika płacąc mu najniższą krajową?

Panie radny Cybula, jestem mieszkanką Szczuczyna i widzę w jakim stanie jest nasza przychodnia. Wstydziłby się Pan! To tak Pan dba o placówki służby zdrowia, będące na waszym utrzymaniu, których istnienie zależy tylko od Was? Zobaczymy co powiedzą na to mieszkańcy Szczuczyna jak tutaj rozdmuchamy tę sprawę. ..

wiem ze pracownicy starostwa ne zarabiaja duzo miesiecznie prawie wszyscy oprcz malych wyjatkow dlaczego wiec mieliby nie dostac podwyzki skoro zasluguja na to?? nie zalujmy niczego innym niech ci ludzie zyja godziwie jesli tylko moga i hce im dac podwyzki nie badzmy zazdrosni i zlosliwi pozdrowienia

do gascia z grajewa.zasluguja.z ktorej strony,za co ,ze nie umieja zalatwic sprawy za pierwszym razem tylko trzeba latac tam i z powrotem 10 razy,bo ci urzednicy nie maja zielonego pojecia jak zalatwic klienta.nikt im i tak nie zaluje bo i tak dostaja lewe pieniadze,a jak pan radny chce im dac to niech da im swoje pieniadze,a nie podatnikow.zacznijcie dawac tym ktorym sie nalezy i trzeba dac.dzieci glodne chodza do szkoly a jakis tam niby radny chce dawac spoleczne pieniadze tym co i tak maja dochody z roznych innych zrodel nie zawsze legalnych.

Do najedzonego barana: Jeżeli posiadasz dowody korupcji, to masz obowiązek zgłosić to odpowiednim organom, inaczej sam popełniasz przestępstwo.

Brawo Panie Antoni. Autor"Pan najedzony" niech idzie do szkoły i nauczy się pisać popolski. Bardzo dobrze, że się Pan up[omniał o tych co zarabiają mało w Starostwie. Dobrze by było aby upomniał się jeszcze Pan o tych co pracyją na 3 etatach, a inni przychodzą do pracy odpoczywać tylko, załatwiać swoją prywatę i brać pieniądze za nic, a z tego względu, że są układy i układziki. Tak się dzieje w jednostkach podrzęnych Starostwa. Może i Pan Starosta i Pani vice niech wezmą to sobie do serca i niech przemyślą takie sprawy, bo w obecnej chwili w niektórych jednostkach to dzieją się różne rzeczy jedni pracują,a inni przychodzą sietyklo przespać i odpoczywać lub odwalić prywatę dla dyrektora. Jeszcze raz Panie Antoni Brawo . Nie przenośmy Grajewa do Szczuczyna. Chyba najwyższy czas pewne sprawy przemyśleć i zastanowić się na nimi. Wcale te rządzenie nie jest dobre i co niektórych może trzeba wymienić na innych. Podwyżka się należy również i dla tych co nie mają w biurze ani na długopis, papier czy temperówkę, bo tak jest w Urzędzie Starostwa - na takie rzeczy nie ma pieniędzy. ..

Nie róbmy wielkiej, że są pieniądze na podwyżki dla najmniej zarabiających. Co niektórzy na wysokich stołkach przepiją dużo więcej.

Napiszcie ile zarabia starosta - to bedzie dobre porównanie do zarobków pracowników urzędu i całej tej "afery".

Źle się stało, że przegłosowano poprawkę likwidującą przeznaczenie dla Przychodni kwoty 10 tys.zł. Radni mieli do tego prawo i taka była ich wola. Ale uważam, że radni jeszcze raz to rozważą i sprawa jest do naprawienia. Tylko, że styl w jakim reaguje na tę sprawę Pan Dyrektor ZPOZ i przedstawiciele Szczuczyna może to uniemożliwić, i radni wtedy zdania nie zmienią. Nieporozumieniem jest przeciwstawianie tej sprawie wysokości zarobków. Wszyscy wiemy jakie są, a w przypadku osób publicznych są publicznie dostępne.

Szczuczyn to uboga krewna Grajewa ,chcą was znów wykiwać ale wierze że się nie dacie trzymam kciuki . Dlaczego w miejskim i powiatowym elektoracie radnych nie ma ludzi biednych prostych ktorzy by przynajmniej rozumieli potrzeby swoich mieszkańców od kuchni . Nazwiska mówią same za siebie jak moze mi pomóc ktos kto nigdy nie był głodny i chłodny ponieważ posadki ciepłe nie pozwalały im na taki marny stan rzeczy.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.