Wiadomości

  • 10 komentarzy
  • 11376 wyświetleń

Podwyżki dla samorządowców

Więcej zarabia od dziś burmistrz Grajewa, zaś radni miejscy mogą liczyć na wyższe diety. I tak przewodniczący rady będzie odbierał teraz co miesiąc prawie 1700 zł, wiceprzewodniczący i przewodniczący komisji po prawie 940 zł, zaś pozostali radni - w zależności od zaangażowania w prace komisji - od 470 do 840 zł. Niestety muszą się liczyć także z tym, że za każda nieobecność ich dieta będzie pomniejszana o 1/4 tej kwoty.  
Burmistrz od dziś zarabia o ponad 1 tysiąc złotych więcej niż dotychczas - czyli około 9 tys. zł brutto. Diety radnych zostały zmienione po raz pierwszy po prawie 6 latach.
źródło: 4lomza.pl

Komentarze (10)

Tanie Państwo!!!! hehehehehehehehe

Za co tym radnym takie podwyżki, Niech się czymś wykarzą. Jak jest nieobecny to nic powinien dostać, a tu obcinają mu tylko 1/4 diety.

Ciekawe ilu z radnych wspiera różne stowarzyszenia, czy działania społeczne? Może niech się pochwalą...

WIĘC i tak oto po wielu burzach i walkach powstał nowy zawod RADNYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY brawo !

ze co ? przepraszam lekarze strajkuja juz od dluzszego czasu i co z tego maja ? aa szkoda gadac..........

Zazdrościsz? za 4 lata masz szansę! weź się do roboty

Zazdrość = GRZECH!

Popieram - jestem wykształciuchem i jestem za uczciwą - wysoką dietą. Jest to także wartość Państwa starań w czasie kampanii. pracy w Radzie, Komisjach... I tak podziwiam, ponieważ zachowaliście się mądrze nie zaczynając pierwszej sesji od tego procesu zmian diet. A tak jest dobrze i poważnie dla samej Rady i Radnych i Urzędu. BRAWO.

Tomek skończ już z tym swoim wspieraniem a ty co takiego wspierasz?

szkoda, że podwyżki nie objęły wszystkich samorządowców, pracownicy starostwa powiatowego z 15 letnim stażem zarabiają dokładnie tyle ile podwyżki dostali przedwodniczący komisji z urzędu miasta. Gdzie jest sens i logika. Samorząd samorządowi nie równy?

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.