Wiadomości

  • 6 komentarzy
  • 13050 wyświetleń

Poduszka zamiast fotelika

 KPP Ełk: Przewoziła samochodem dzieci - jedno na poduszce, drugie pod tekturą.

Ełccy policjanci zatrzymali do kontroli drogowej 29-letnią kobietę, która przewoziła samochodem swoje dzieci w sposób nieprawidłowy. 8-latek na przednim fotelu siedział na poduszce, a jego 5 letni brat schowany był w części bagażowej pojazdu i przykryty tekturą. Policjanci uniemożliwili kierującej dalszą jazdę i za popełnienie wykroczenia ukarali ją mandatem.

 

30.10.2013 około godziny 11:00 ełccy policjanci ruchu drogowego zatrzymali do kontroli samochód marki Opel, którym kierowała 29-letnia kobieta. Uwagę policjantów zwrócił 8-letni pasażer, który jechał na przednim siedzeniu, a zamiast fotelika ochronnego miał podłożoną poduszkę. Podczas wykonywania czynności funkcjonariusze zauważyli, że w samochodzie którym mogły podróżować maksymalnie 2 osoby znajduje się jeszcze jeden pasażer. Jak się okazało, w części bagażowej auta kobieta przewoziła 5-letnie dziecko, które przykryła tekturą. Policjanci uniemożliwili kierującej dalszą jazdę i za popełnione wykroczenia ukarali ją mandatem.

piątek, 19 lipca 2024

Weekend w Rajgrodzie

Komentarze (6)

Nie wiem czy tu trzeba płakać, czy się śmiać... Gdzie wyobraźnia? Nie mogę tego pojąc...

na leczenie oddać

sama se powinna tekture na leb zalozyc

a kto by auto prowadził żeby ona se tą tekturę na łeb założyła?

do m i n gdzie wy widzicie u kobiety łeb a gzie głowę czy wy odrurzniacie co to łeb a co głowa raczej nie

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.