Wiadomości

  • 6 komentarzy
  • 12471 wyświetleń

Poduszka zamiast fotelika

 KPP Ełk: Przewoziła samochodem dzieci - jedno na poduszce, drugie pod tekturą.

Ełccy policjanci zatrzymali do kontroli drogowej 29-letnią kobietę, która przewoziła samochodem swoje dzieci w sposób nieprawidłowy. 8-latek na przednim fotelu siedział na poduszce, a jego 5 letni brat schowany był w części bagażowej pojazdu i przykryty tekturą. Policjanci uniemożliwili kierującej dalszą jazdę i za popełnienie wykroczenia ukarali ją mandatem.

 

30.10.2013 około godziny 11:00 ełccy policjanci ruchu drogowego zatrzymali do kontroli samochód marki Opel, którym kierowała 29-letnia kobieta. Uwagę policjantów zwrócił 8-letni pasażer, który jechał na przednim siedzeniu, a zamiast fotelika ochronnego miał podłożoną poduszkę. Podczas wykonywania czynności funkcjonariusze zauważyli, że w samochodzie którym mogły podróżować maksymalnie 2 osoby znajduje się jeszcze jeden pasażer. Jak się okazało, w części bagażowej auta kobieta przewoziła 5-letnie dziecko, które przykryła tekturą. Policjanci uniemożliwili kierującej dalszą jazdę i za popełnione wykroczenia ukarali ją mandatem.

wtorek, 21 marca 2023

Kondolencje

Komentarze (6)

Nie wiem czy tu trzeba płakać, czy się śmiać... Gdzie wyobraźnia? Nie mogę tego pojąc...

na leczenie oddać

sama se powinna tekture na leb zalozyc

a kto by auto prowadził żeby ona se tą tekturę na łeb założyła?

do m i n gdzie wy widzicie u kobiety łeb a gzie głowę czy wy odrurzniacie co to łeb a co głowa raczej nie

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.