Wiadomości

  • 2 komentarzy
  • 12322 wyświetleń

Podpalał drzwi wejściowe

Ełk: Zatrzymali 19-latka, który podpalał drzwi wejściowe do mieszkań

Dzisiaj ełccy kryminalni zatrzymali 19-latka, który na początku lutego podpalił drzwi do trzech przypadkowych mieszkań na terenie Ełku. Z jego wyjaśnień wynika, że zrobił to z nudów. Młody mężczyzna usłyszał już zarzut zniszczenia mienia. Teraz grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Na początku lutego br. ełccy policjanci przyjęli trzy zgłoszenia dotyczące podpalenia drzwi wejściowych do mieszkań w blokach przy ul. Wawelskiej i Mickiewicza. Do wszystkich zdarzeń doszło w nocy. W pierwszym przypadku ogień sam się ugasił. W drugim przypadku palące się drzwi zauważyli patrolujący okolice policjanci, którzy ugasili ogień za pomocą gaśnicy samochodowej. W trzecim przypadku ogień zaczął się niebezpiecznie rozprzestrzeniać, jednak mimo później pory został zauważony przez mieszkańców, którzy wezwali straż pożarną. Nikt nie odniósł żadnych obrażeń, jednak doszło do zniszczenia mienia. Łączne straty oszacowano na 3700 złotych. Pracujący nad sprawą kryminalni ustalili sprawcę. Został on zatrzymany dzisiaj rano i już usłyszał zarzut zniszczenia mienia. Grozi mu teraz  kara do 5 lat pozbawienia wolności. Z jego wyjaśnień wynika, że zrobił to będąc pod wpływem alkoholu. Dodał, że w tym czasie nie miał innych ciekawszych zajęć.

piątek, 19 kwietnia 2024

Głos na TAK - Dariusz Latarowski

piątek, 19 kwietnia 2024

S61 Guty-Szczuczyn zderzenie 2 tirów

Komentarze (2)

DEBIL, zamknąć w drewnianej chatce bez okien najlepiej i podpalić drzwi

CO ZA IDIOTA !!!!! po prostu brak słów.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.